Kollarda Fazla Kasılma ve Pump

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Helldorad0 tarafından 2 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    merhabalar, 2 yılı aşkın süredir bu sporu yapıyorum. ve tüm triceps ve biceps antrenmanlarımda kolum aşırı derecede geriliyor. hatta bi çok kez yarıda bıraktığım oluyor. daha doğrusu yarıda bırakmak demeyelim de, 3 hareket yapacaksam tricepste 2 hareket yaptıktan sonra devam edemiyorum. ciddi manada bi kasılma ve gerilme oluyor. bu kolların patlayacakmış hissi vermesi evet aslında klasik bişiydir ve haz da verir ancak benim asıl sıkıntım, sol kolumda. dirseğin 4 parmak yukarısından itibaren bileğime kadar kıpkırmızı oluyor ve sanki silikon kemerle üstten kolumu bağlamışım gibi kolum kasılıyor şişiyor. sağ kol da böyle bi reaksiyon yok. ne zaman biceps çalışsam sol kolum olduğu gibi kıpkırmızı oluyor. bu 2 yıldır böyle. ben pek kaale almamıştım ama geçen gün antrenmanda bi arkadaş koluna noldu bi doktora görün sen falan diyince ben de korktum açıkcası. bunu yaşayan, ya da pazu ve arka kol antrenmanında fazla kasılma hissini yaşayan birileri daha varsa sorayım dedim.

teşekkürler.

2. UNS

UNS Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, geçmiş olsun ilk olarak.
    Benim aklıma yazdıklarınızı okuyunca direkt tendovaginitis geldi. Fakat sonra bu olayın daha çok birleşme noktaları ve bilek bölgesinde olduğunu hatırladım. Yine de bunun olma ihtimalini de göz önünde bulundurun derim. İkinci olarak susuz kalan kasların krampa daha kolay girmesini düşündüm. En sağlıklısı tabii ki hekime göstermek...

Helldorad0 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş