kollarda dengesizlik

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yavuzhan1903 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yavuzhan1903

yavuzhan1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    3 haftadir kol antremanlarimdan memnun değilim.NOrmalde sağ kolum daha gucludur fakat kol çalışırken özellikle alna press de aşırı dengesizlik yasiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
    Not:gun icinde yorulmuyorum Antremana enerjik geliyorumm ve arka kolla anttremana başladığım halde alna pres yapamiyorum. Psikolojik olarak kötüyüm şuan

2. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    dumbelle güçlerdir diğer kolunu benimde öyle sol kolum daha fazla güçlü ister istemez press de o tarafa daha fazla yükleniyoruz dumbelle biraz olsada düzeltirsin fakat çogu insanın öyle bi kolu daha güçlüdür güçü genelde oradan alır presslerde çok takılacak durum degil yani yamuk geliştiğini düşünüyorsan press yerine dumbelle yapmaya çalış hareketleri

3. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Kolunda değil de kürek kemiğinde bir dengesizlik olabilir, triceps push down yaparken bir omuzun diğerinden daha fazla öne ve aşağı oynuyor mu ?

4. yavuzhan1903

yavuzhan1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Evt omuzlarda oynama var fakat bu sıkıntı 3 hafta once başladı ondan once yoktu .salondaki hocam bi kaç hafta skull crusher i atlamami soyledi

Sayfayı Paylaş