Kollar :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve _Tunc_ tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Selam ben 16 yasında 1.70 boyunda 57 kg yim gecen sene 65 kg dim sporla kilo verip vücut ağırlığım ile calısıyorum ve 1 yılda göbekten kurtulup inanılmaz sonuc aldım göğüs ve karın bölgem cok cok estetik duruyor fakat kollarım vücut ağırlığımla yaptığım için inceler 33 cm :(( beni kollarla ilgili aydınlatırsanız cok sevinirim :))

2. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Ölçülerin doğru olduğuna eminmisin 1.70 boya 33 cm sırıtmaz pek. Forumda kol ile ilgili çok bölüm var bakabilirsin ayrıca tek kol çalışarak verim alman oldukça zor

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    image.jpg image.jpg Evet sırıtmıyor ama iyi de durmuyor yani karın ve göğse göre sırıtıyor kardesim

4. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    squat, bench, deadlift, pull up, bent over row, dips...

İNFRAMEN bunu beğendi.
  5. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Squat büyüme cağında olduğum için biraz uzak duruyorum gerci hiç aletle calısmadım bu zamana kadar :D

6. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Koluda çekseydin keşke. Ağırlığın var mı evde. Programına kol ekleyebilirsin ama diger çalışmalara da dikkat etmelisin. Squat yapmalisın testo için deadlift omuriliğe baskı yapabilir. Kilo almadan kolda hacim zor kardeşim

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Aynı sıkıntı bende de var ama psikolojik olduğunu düşünüyorum kime sorsam kolların çok iyi diyor ama gel de bana sor.. araştırmalar yaptım bu konuda ve özellikle squat yapılmalı. Çünkü testesteron hormonunu arttırdığı söyleniyor. Bu da tüm vücutta daha çok gelişim demek. Bacak çalışmalarını aksatmamaya özen göster. Alt olmadan üst olmaz denir hep, bakalım yeni başladım düzenli bacak çalışmalarına.. Gelişim olacak inşallah...

Samsung Galaxy cihazından Tapatalk kullanılarak gönderildi.

8. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Evet vücuttaki en büyük kaslar bacaklardaydı sanırım büyük kasları calıstırmak gerekiyor ama o kadar büyük bi kol kasına gerek yok vücut yağ oranın %9 (internetten yapmadım) iyi definasyonum olduğunu düşünüyorum daha cok hosuma aesthetic bodybuilding gidiyor jeff seid idolüm onun gibi olsam yeter diyorum

9. İNFRAMEN

İNFRAMEN Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kişisel Gelişim & Yaşam Koçu
    Yer:
    Antalya
    Kollarım vücut ağırlığımla yaptığım için inceler demişsin. Dar tutuş Chin-Up hareketi (eller sana dönük) hem merkez bölgesine etki ediyor, hem de kollar için kütle anlamına geliyor. Bu hareketi yapıyormuydun vücut ağırlığıyla derken...

10. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Kastettiğin eller birbirine yakın ve birbirine dönük sınav vs ise evet

11. jan olde

jan olde Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    bu söyleyeceğim tabiki kanun değil herkesin fikri kendine ama bunun çok yerde doğru olmadığını okudum(kaynaklarını atabilirim bro değil) hormonları anlık yükselttiği doğru mesela squat yaptıktan sonra hormonların anlık yükselebiliyor bu anlık hormon yükseliminin kas gelişimiye hiçbir alakası yok.3 yıldır çalışıyorum eskiden böyle düşünüp squatla başlayıp sağlam bi şekilde bacak çalışırdım ama bacaklarımdan memnun olduğum için uzun süredir bacaklar için hiçbir şey yapmıyorum haftada 1 kez 3 set squat yaparım o da belki.haftada 3 gün sadece üst vücut çalışıyorum verim alıyorum bacaklardan memnunsan bacak çalışmana gerek yok.

Sayfayı Paylaş