Kolların hacmini nasıl arttırabilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FKThisLife1 tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FKThisLife1

FKThisLife1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar. 3 aydır spor yapıyorum 3. ayımın içerisindeyim fakat kollarımın çapı 30 cm. Bana çok az geliyor ve arttırmak istiyorum. Bu konuda tecrübe edinmişler var mı acaba? Çünkü 4. ayımdan itibaren adam akıllı yapmak istiyorum. İlk 3 ay acemilikler içinde geçti. Ve sürekli yapabileceğim bir antrenman programı da istiyorum. Bölge olarak geride trapezlerim ve bicepslerim. Günde 4 gün gidebiliyorum salona şimdiden teşekkürler!!

Kafamdaki program:

göğüs
    off
    kol
    off
    sırt-bacak
    omuz-bicep

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    sırtla bacak aynı gün ters olmuş.Büyük kas gruplarını aynı gün yapmamaya özen göster.Kol dediğin güne bacak da ekle.arka kol çalış.Sırta biceps ekle.Daha rahat edersin hem de gelişimin açısından daha iyidir.Büyük kas gruplarının sağşlayacağı büyüme hormunundan küçük kas gruplarının etkilenmesi ve büyümesi senin açından avantajdır ayrıca.

3. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kolda kasılmayı ve acıyı hissetmek çok önemli bence o yüzden hem hissedebiliceğin hemde taşıyabiliceğin maksimum ağırlıkla çalış bide indirirken daha yavaş kaldırırken biraz daha hızlı kaldır . Kaldırırken ben kası elimden geldiğince yıpratmaya çalışırım yararını görüyorum

Sayfayı Paylaş