Kollarım Büyümüyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Amatorbodyci21 tarafından 30 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Amatorbodyci21

Amatorbodyci21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İyi akşamlar herkese. Yaklaşık 4 4 buçuk aydır spor yapıyorum 36 cm kollarım var ve yaklaşık 1 buçuk 2 aydır kalınlaşmıyorlar. Beslenmeme ve uykuma dikkat ediyorum ve bu 4 aylık dönemde 10 kilo verdim sonra 2 ayda da yüzde 2.1 yağ oranı kaybettim ve 13.6 ya düşürdüm. Bazı kişiler kollarımdaki yağlar da gittiği için kalınlığın sabit kaldığını söylüyorlar ama bilemiyorum. İnternette ve forumda araştırdım baya ama bir sonuç bulamadım ve üye olup konu açmak istedim. Hareket formlarını yanlış yaptığımı düşünmeye başladım ve sürekli aynadan izliyorum ama bu seferde çalışma tempom bozuluyor sizce sebep nedir?
    Bu arada internetten video ve fotoğraflara baktığımda bir çok kişinin 36 37 cm kolunun benimkinden daha kalın olduğunu düşünüyorum(Belki fotoğraf kaynaklıdır) ölçüm tekniğim mi yanlış acaba,internetten gördüğüme göre kolumuzu sıkıp pazuyu çıkarttıktan sonra bicepsin en üst tricepsinde en alt kısmından mezurayla sarıp sıkmadan ve gevşek bırakmadan ölçüyorum. Zahmet edip okuyan cevaplayan herkese şimdiden çok teşekkürler.

2. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kilo verdikçe hacimde artış beklemeniz bana biraz tuhaf geldi

3. Amatorbodyci21

Amatorbodyci21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle cevap için teşekkürler. O zaman yağ oranı düşmesine(kilo kaybına) rağmen kollarımın sabit kalması iyi bir şey yani denildiği gibi.

4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kas kaybetmeden kilo vermek iyidir elbette

Amatorbodyci21 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş