kollarım arasındaki güç farkı!! yardımınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nhcteam tarafından 23 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nhcteam

nhcteam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi gunler hepinize..

öncelikle kendimden bahsedeyim. fazla kilolarımdan kurtulmak için ekim 2007 gibi bir spor salonuna yazıldım. ilk 1 ayım neredeyse sırf cardio ile geçti. sonraki iki ay ise yavaş yavaş ağırlıklara geçtim. ama hafif kilolar ve çok tekrar yaptım. nedeni ise fazla kalori yakıp yağlardan kurtulmamış hocam öyle söyledi. 3 ayım böyle geçti. elimde olmayan nedenlerden ötürü birbuçuk ay kadar ara vermek zorunda kaldım ve şubat ortasında tekrar başladım. hocam artık yavaş yavaş ağırlıkları arttırmamı ve vücudumu şekillendirmeye başlamam gerektiğini söyledi. yeni programımla yaklaşık 1 aydır çalışıyorum. ağırlıklara yuklenip çalışmaya başladıktan sonra farketmeye başladım. sol kolum neredeyse sağ kolumun yarısı kadar ağırlık kaldırabiliyorkafa_ bu aksaklık butun programımın aksamasına neden oluyor maalesef.bu yuzden fazla ağırlık altına giremiyorum. benim sol kolumun sağ koluma yetişmesi için ne yapmam gerekir.

diyetim yuzunden yeterli protein alamıyorum.gunde toplam 50-60 gram anca pr alıyorum. suplement olarak ultimate l-carnitine kullanıyorum.

boyum 1.91

kilo spora başalamadn önce 109
    şuan 94

şiddetle tavsiyelerinizi bekliyorum..thums:

2. Knight_eagle

Knight_eagle Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    "nhcteam" sormuş olduğun konu ile ilgili forumda arama yaparsan yeterli bilgiye ulaşırsın.Bu konu hakkında bir kaç konu var sana yardımcı olacaktır!

diez bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Son düzenleme: 23 Mart 2008
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.