Kollarım çok uzun nasıl hacimlendirebilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bedirhan Aydın tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Bedirhan Aydın

Bedirhan Aydın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar internette araştırdım ama bulamadım böyle bir konuya ilişkin bilgiyi bende sizlere sorma gereksinimi duydum. Yardımcı olacağınızdan şüphem yok :) Arkadaşlar boyum 193 cm kilom 84 kollarım çok uzun yani bu yüzden sadece sıkınca dolu duruyo hacim kazandırıp dolu , kaslı gibi göstermek istiyorum.

Biseps antreman programım şöyle : İlk set düz barla açık tutuş barbell curl
    ikinci set orta tutuş barbell curl
    üçüncü set kapalı tutuş barbell curl
    dördüncü set dirsekler karnımda iyice kapalı tutuş yapıyorum barbell curl şeklinde

incline dumbell curl : 4 set boyunca incline sehpada 1sn kaldırış 5 sn indiriş tarzında yapabildiğim kadar yapıyorum. Set bitince sağ ve sol kol olmak üzere 2 ila 4 sayı arasında şokluyorum

hummer curl : 4 set hummer curl yapıyorum ağırlıkları artırarak 3-4 haftada bir drop set şeklinde giriyorum

ve en son olarakda bisepslerimi gerdiriyorum 2 set 1 er dakikayla bi kol için 2 set 2 dk şeklinde..

Kollarımın uzunluğundan arka kol dipsi doğru giremiyorum bazı hareketleri uzunluktan yapamıyorum :D durum böyle sizin görüşleriniz tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar.. iyi forumlar

Sayfayı Paylaş