Kollarım Çok Kalın

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ahmetuygur tarafından 17 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    merhabalar arkadaslar kollarım bu sporu yapmaya başladım başlayalı cok kalınlaştı ama biraz kilo fzlam war suan diet le falan vermeye calısıoum ama acaba meak ettigim konu kollardanda gidermi kilo veridgim zaman yoksa hala kalınmı kalıcak korkuyorum kolları geliştirip kocaman olsunlar :) kafama takıldı kusura bakmayın

2. SMILADON

SMILADON Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Genel olarak çok yağlı değilsen kollarında da çok yağ olmayacağı için kolların pek de incelmez.
    Ayrıca kaslarının üzerindeki yağ tabakasını erittiğin zaman ,definisyon kazandığında yani, kasların daha iri görünürler tam şekilleri çıkar ortaya.
    Kilo verirken spora ve kaliteli beslenmeye devam edersen pek ölçü kaybetmezsin.

3. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    hım 102 kg'yum 1.86 boyum war ama kilolu oldugmu pek göstermiorum 1 senedir bu sporu yapıroum sanırım vucut sıkılaştığı için kilom belli olmuyor 95 kg civarlarına inmeye calısıyorum bakalım..

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam ,

Kollarım kalın dıyorsun , ne kadar kalın yanı, ve gobek cevren ne kadar?

Kılo verınce kollardan da gıdecek tabıı ıllakı

5. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    ben en iyisi yakın bi zamanda resim koim bu iş böle çözülmez anlasılan :) saol dostum

6. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    diyet yaparken kollar incelir ama eger protein agirlikli bir diyet yapmiyorsan ve cok kisa sürede fazla yag yakmaya calisiyorsan kesinlikle kaslardanda kaybedersin... diyet yaparken daima yavas yavas kilo vermelisin. karbonhidrati azaltip proteine yüklenerek ve aksamlari yemeyerek yavas yavas kilo vermelisin. harakiri diyeti :lol: yapma yoksa kazandigin kaslarida büyük ölcüde kaybedersin. karbonhidrati en aza indir. devamli tavuk gögüsü (veya izgara et) protein tozu sebze meyve ile beslen. aksam yatmadan önce 3-4 saat boyunca hic karbonhidrat alma ve yatarken su ile karistirip protein tozu ic. iyi sonuclar alacaksin. bu arada sabah kalkinca kahvaltida ne yersen ye aksamlari yedigine cok dikkat edersen iyi kilo verirsin. asiriya kacmadigin sürece kahvaltida yenilen hic bi seyden zarar gelmez yeterki diger ögünlere dikkat et. ben her bahar yaza dogru izgara yaparak kilo veririm. elektrikli bi izgara al onunla yagsiz kiymadan köfte yap sogan domates pisir afiyetle ye. hic bi zarari olmaz. yeter ki karbonhidrati fazla kacirma yani. ve hatta
    aksamlari hic yeme. ekmek hamur isi falan bunlar aksam yenilmez. ayrica yatmadan yersen vücudun uyurken daha az büyüme hormonu salgilar buda senin icin hic iyi olmaz. dediklerimi uygula bak nasil kilo veriyorsun. birazda havalar isininca zaten istahin kesilir o zaman bu diyeti uygula. boyuna yagsiz et sebze meyve ye. saygilar.

7. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    ha unutmadan söyleyim... bu anlattigim diyetin asil iyi yani insani doyuruyor olmasi. aclik hissetmezsin hic dediklerimi uygularsan. yagsiz etten hic bir zaman zarar gelmez bunu unutma. abartmadan istedigin kadar ye.

8. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    Bomberman üstad dediklerini aynen uyguluyorum bir başka arkadaşım bu yolla 25 kg verdi :) 6dan sonra yemeyi kestim kahvaltımı güzel yapıorum öglen yemeginin hafif geciorum aksam yemiyorum ilk 3 5 gün zorlandım ama simdi süper gidiyor teşşekür ederim tavsiyeler icin :)

9. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    biraz gec yazdim kusura bakma... aksam yeme demedim ben sana... aksamda yiyebilirsin ama sadece protein yemelisin. yani anlattigim gibi yagsiz kiymadan yapilmis bir kac izgara köfte veya protein tozu (süt yerine su ile karistirarak) bunlarin bir zarari olmaz. bende biliyorum yani aksam hic bi sey yemezsen iyi kilo verirsin ama burdaki amac devamli protein alarak kilo vermek. yagsiz izgara etten hic bir zarar gelmez. söyledigim kahvaltida kafana göre takil. hatta iyi ye (tereyag ekmek vs. fark etmez bunlarin zarari olmaz yani). cünkü iyi yapilan bi kahvalti sonrasi metabolizma canlarin uyandigini anlar vücut. bi yerde okuduguma göre sabah hic bir sey yemeyen insanlarin metabolizmasi gün boyu yavas calisirmis ve yag yakimi azalirmis... öglen izgara et sebze ve biraz meyve. aksam yine ayni sekilde izgara falan... yemek istemiyorsan dedigim gibi yine bol bol su ile karistirilmiz protein tozu. ki vücut devamli protein alsin. merak etme zaten istemedigin kadar kilo vereceksin bu yöntemle. uygularsan tabii. saygilar ;)

10. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    bir sey daha eklemek istiyorum... yatmadan önce alinan karbonhidrat büyüme hormonu salgilanmasini azaltirmis bunu hepimiz biliriz ama bide yatmadan önce alinan protein tozu ise büyüme hormonu salgilanmasina yardimci olurmus. o yüzden karbonhidrati kes proteine yüklen. süper sonuclar alacaksin. proteinden korkma sakin... protein bizim dostumuz :lol:

11. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    teşekkürler bro :)

Sayfayı Paylaş