Kollarımı açamıyorum!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Barcode tarafından 25 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Barcode

Barcode Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2 gün önce ilk antrenmanımı yaptım ve sanırım dumble french hareketi yüzünden şuan kitlenmiş durumdayım. Daha önce 2 kere bb'ye başladım bıraktım, ilk antrenmanlardan sonra ağrı olacağının farkındayım ama şuan durumum bundan çok farklı. Dirseğimin iç bölgesi şiş durumda ve tabiri caizse çok kaslı bodyciler gibi kollarımı kapatamıyorum,açamıyorum. Yüzümü yıkıyamıyorum çünki dirseğim o kadar kapanmıyor. Azerbaycan'da yaşıyorum.Hoca denilen bozuntu(kusura bakmayın) her hareketi yaptırdı bana.Ben hiç bi zaman bu kadar yoğun kol hareketi olan ilk ay programı görmedim. Gözünüzü seveyim yardım edin. Burda doktora gitme gibi bir lüksümde yok( bi sorun varsa doktora gidince daha beter olacağımı biliyorum) Bugün antrenmanım vardı ama gitmedim. Bırakın ant. günlük hareketlerimi yapamıyorum. Ne yapmalıyım?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
  3. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    güzelce dinlenmelisin hantallaşmış olmalı kaslar aksine fazla zorlamış da olabilirsin dinlendir geçicektir 3-4 gün sürer :) kas gevşetici sürebilirsin iyi gelicektir yalnız bunu alışkanlık halıne getırme sadece bu dönemlik kullan :)

Barcode bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş