Kolestrol Sorunum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Bruzz tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bruzz

Bruzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar benim kolestrolla ilgili rahatsızlığım var.Piyasada hiçbir üründe bu değer yazmıyor.(Carnivore hariç 0 olduğu ısrarla belirtilmiş).Bana Tavsiye edebileceğiniz whey var mı? bütçe sıkıntım yok.

2. vocotcucocuk

vocotcucocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende roaccutanne hap kullanıyorum 6 aydır. Bu hap da LDL kolestrolü tavan yapıyor. Ben de supplement kullanıcam fakat tereddüt ediyorum. Yeşillendirirseniz seviniriz

3. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Spordan sonra kullanacağınız 1 ölçek protein tozu kolestrolu o kadar arttıracağını sanmıyorum ama uzun vade de nasıl işler onu pek bilemiyorum.

4. vocotcucocuk

vocotcucocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Valla sanmıyorum ile hareket edersek taklaya geliriz sonra Allah korusun. Hardline'a konu hakkında uzun zaman önce mail attım fakat dönüş sağlamadı. Ben de kararsız kalıp kullanmadım.

5. Bruzz

Bruzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dediğim gibi Carnivore beef isolated 0 kolestrol.Fakat et proteini olduğu için emin olamadım ne kadar etki gösterir.Özellikle 0 yazmışlar.İso-100 dymatize çok ümitliydim 5 mg mış ondada.

Şimdi Durum şu günlük en fazla 200 mg alabiliyoruz.Yoksa çok zararlı kolestrol.Çok ağır spora girdiğim için günde bazen 3 ölçek kullanıyorum.(Eskiden on whey kullanıyordum)Fakat bu sorun çıknca sıkıntı oldu işte.Toz hakkında tecrübeli abileri bekliyoruz.
    Bu arada whey gold optimum 25 mg koelstrol var bir ölçekte sadece.Yemekten felanda alıyoruz bayaa yani gözünüze 200 ço kgelmesin:)

Sayfayı Paylaş