Kolestrol sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve den35 tarafından 29 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. den35

den35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaslar ;

Ben bu aralar proteine baslıcaktım yanlız dün tahlil yaptırdım kolestrol fazla cıktı bunun için protein tozu içmesemmi acaba etkilermi sizce kolestrolü.

Birde göbek eritmek için hangi hareketler yapılabilir. Kosu bandımı daha iyi eritir yoksa bisiklet - kürek aleti var bitişik hangisi acaba . Yardımlarınızı ve görüslerinizi bekliyorum.

2. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Hayır alakası yok proteine başlayabilirsin. İkisinide yap antemandan önce bisiklet antremandan sonrada koşu bantı yap. Benim tercihim antremandan sonra mide olarak crunch, düz mekik ve ters mekik yap. Göbeğini eritmek istiyorsan sadece antremanla olmaz diyetede girmen lazım yoksa diyetsiz hiç bir sonuç alamazsın!

3. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    kolestrol sorununu bende yaşıyorum gakat kilo almam gerek tiği için protein gaineer kullanıyorum ancak zaman zaman ara veriyorum.

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.910
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Londra
    bazı protein tozlarının üzerinde içerdikleri kolesterol belirtilmiştir..
    bazı markalarda kullanılan protein kaynaklarına ve amino oranlarına göre kolesterol miktarı çok düşük olabiliyor..
    somut bir marka öneremicem ancak bunu araştırmanı ve bulduklarını da forumla paylaşmanı öneririm..

5. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    josef_1531 ve diez bunu beğendi.
  6. den35

den35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmirde nerde gidipde inceleyebilirim ürünleri bana benim için seker ve kolstrol oranı ve kalorisi cok düşük veya hiç olmıcak bi ürün lazım. Valla bilemiyorum ne yapcagımı . Diyet yaparak zaten protein alamıcaz yeterince bide takviye alamazsak yandık valla.

Evede almak istiyorum bu aletlerden ya kosu bandı yada bisiklet kürek makinesi var aynı alet ikisinide yapıypo hani ondan hangisi bana yarar acaba , düşünüyorumda kosu sadece beni terletcek toksinleri atarım ve kilo verebilirim ama benim amacım cok kilo vermek degil zaten 185 boy 83 kiloyum , kilolu degilim zaten ama göbek var işte önde şişkin bira göbegi gibi onun için o bisiklet kürek aleti sanki daha iyi kürekle hem üst bölgeyi calıstırmıs olurum takviye bisikletle efor sarfederim crunch la filan da toparlarım göbegi nasıl sizce hangisi benim işimi görür.

Sagolun simdiden

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.493
    Ödül Puanları:
    123
    josef_1531 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş