koldaki uyuşukluk

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve tatanka54 tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tatanka54

tatanka54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba. 190 boyunda 105 kiloda ve 20 yaşındayım vücut geliştirmeye başlayalı 3 ay oldu başladığımda 121 kiloydum ilk ay sıkı bir diyet ve cardio programıyla 8 kilo verdim, ikinci ay cardiyo ile birlikte hafif ağırlıklarla başlayarak vücudu ısıttım. üçüncü ay tamamen kendimi zorlayacak ağırlıkların altına girip tam anlamıyla vücut geliştirmeye başladım. normalde çok sık kolu uyuşan biri değildim ama son 2 haftadır sol kolumda bir uyuşukluk, bir karıncalanma olmaya başladı, özellikle kol çalıştığım günlerde artıyor bu uyuşma. sizce normal midir ? vücut geliştirmeye başlayalı 2 tane multipower likit l-carnitine ve bir adet multipower amino mega shot kullandım. bunların bir etkisi olabilir mi ? ek bilgi: daha önceden 1buçuk yıl kickboks ve 1 yıl kadar amerikan futbolu yaptım.

2. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    glucosamine ve creatin al.. 3 ayda 15 kilo vermissin haliyle eklemlerdeki suyuda vücut disari atmistir eger agir giriyorsan bazi egzersizlerde kollarin uyusmasi normaldir... glucosamine ben sahsen denemedim ama creatine aldigimda eklemlerimde agri olmuyordu ne zaman creatini biraktim definasyona girdim agrilar ve uyusukluklar basladi :) dirseklerim her defasinda uyusuyor.

3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Koldan kastın avuc ici ve dirseğe kadar olan bölüm ise muhtemelen Dirseklerinle ilgilidir karıncalanma ve uyusma problemi ama omuzdan baslayip kola yayılan bir karıncalanmadan bahsediyorsan Trapez kaslarında bir sorun olabilir ya da Boyun fıtığı ihtimalini düşünebilirsin ki amerikan futbolu oynadığını düşünürsek bu hic de kücük bir ihtimal değil tabiki ama eğer cok rahatsız edici bir durumsa kolunuzda olan şey bir doktora görünmenizde yarar var

Sayfayı Paylaş