Koldaki kemikte ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ArdaD tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ArdaD

ArdaD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Genellikle scott curl machine de olan bir ağrım vardı 4 günlük bir ara,biraz buz gezdirdim,bengay sürdüm ve şuan ağrım azaldı ama tamamen gittigini söyleyemem yeri tam olarak neresi bilmiyorum ama kolun dirsekle el arasındaki kemigin alt tarafı internetten baktıgımda radius yada ulna olarak geçiyor,tam orasında bi agrı var. Genellikle zorladıgımda oluyor bu ağrı hocama sordugumda zorlamadan dedi ama bilemiyorum merak ettiğim acaba ağrı devam eder mi kronikleşirmi sıklaşır mı bunu öğrenmek istiyorum bilen varsa cevabını bekliyorum

2. akman

akman Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    ArdaD bence 1-2 hafta dinlenmeni öneririm çünkü zorladınmı hiç geçmiyor ve tedavi olma süreside uzuyor ben çok çektim o ağrıdan ama bu aralar dinlendiriyorum pek bisey kalmadı. bide doktora görünsen iyi olur krem almıstım ben.

3. ethem

ethem Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    dinlenmek gerekiyor aynısını suanda bende yasıyorum ama dinlensende antremanlara baslayınca yine agrı başlıyor bu konu forumda tartısılmıstı arama yapabilirsin forumda okudugum kadarıyla bunun kolu bicepste aşırı zorladığımız zaman başladıgını yazmıstı bazı üyeler bencede öyle barbell curl hareketinde oluyor en çok bende dumbelle pek ağrı yapmıor

4. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    ağrı kemikte degil(kemikte olsa yerinde duramassın)ağrı kasta 1 hafta dinlenmen lazım doktora git analjezik hap ve krem versin geçer

5. ArdaD

ArdaD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Ben 1 hafta spordan nasıl uzak kalıcam ya yeni olduğum için çok hevesli gidiyorum 4 gün gitmedim nasıl özledim sanki 3 aydır 5 aydır gitmemiş gibi :D

6. ethem

ethem Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Son düzenleme: 26 Şubat 2013

Sayfayı Paylaş