koldaki anlamsız ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve cece1 tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ağırlık kaldırınca sol kolumda bılegımın 4 parmak ustunde(avuc yere bakarken) üst arka tarafta bi ağrı olusuyor bu da hareketı yapmamı engellıyor.bazı hareketler de agırda gırsem agrı olmuyor fakat trıceps yada dıps gıbı hareketlerde bırakıyorum dırek. gunluk hayatımda yada baska bıseyde agrı yok.ne bi şişme ne bi morluk.Sizce napmalıyım ,benzer şikayeti olan da varmı ?

9 gun oldu hala elıme dumbell alıp one arm trıceps yapmya calısınca bahsettıgım noktada bı agrı olusuyor sankı kemık acıyor.Chondurax dıye bı krem onerdıler ama bılmıyorum ne derece ıyı gelır.

Onerısı veya bılgısı olan cevap yazarsa sevınırım...10 gndur salona gıdemıyorum formumu kaybedıyorum napcagımı sasırdım

2. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Kavga filan ettin mi ? Yada düştünmü sert bi şekilde o bölgenin üzerine ? Ben geçen sefer kavga etmiştim (yani zorunda kaldım) 1 hafta oldu halen dirseğim çevresinde sürekli bir ağrı var. Bence doktora görünmelisin şakası olmaz böyle şeylerin :)

3. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yok hocam dusunuyorum hatırladıgım kadarıyla sakatlanabılcek bısey olmadı..ılk baslarda bılegımı hareket ettırırken falan yorgunluk agrısı gıbı bı agrıydı takmıyodum ama spora gıtmedıgım ıcın.sonra o agrı gectı ama spora gıttıgımde bu tuhaf agrıyla karsılastım.bıceps hareketlerınde fln bısey yok ama dıps trıcepste fln bı agrı gelıyo o bahsettıgım noktaya:(

bı kac msj okudum bılek tarafı gucsuz oldugu ıcın kas agrısı olabılır hafıf kılolarla agrısada ustune gıdın zamanla duzelır fln yazmıslar..napcagımı sasırdım valla.daha da kotu olabılır dıyede korkuyorum..

Son düzenleme: 26 Şubat 2012
  4. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bence fazla zorlama. Bende bugün bench press girerken son tekrarı yapıcaktım bi anda zorladım nasıl olduysa sırtımmı tutuldu bilmiyorum kemik çok acıyo zaten ondan önceki kol arka kol idmanında arkakol ağrıyodu napıcam bilmiyorum

Son düzenleme: 26 Şubat 2012
  5. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    geçmiş olsun hocam.umarım bişeyimiz kalmaz valla çok moral bozucu bi durum.tamda yaz gelirken

6. bodyhalo

bodyhalo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam ulnar sinir sıkışması var kol çalışma kolu açıp kapatmaktan oluyor bende body ciyim yoksa ameliyatlık olursun dikkat et ağrın ilerledikçe serçe parmagına vurur uyuşturur sakın kol çalışma 1-2 ay

7. donboloski

donboloski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde buna benzer bir sıkıntım var,salı günü göğüs ve ön kol antrenmanın vardı ve pullover yaparken biraz zorlandığı hissettim şuan sağ ön omzumdan hafif bir ağrı ve kolumu kaldırdığım zaman "tık tık" sesler geliyor.Bunun pek ısınmadan ağırlık altına girdiğim için olduğunu düşünüyorum çünkü 5 dakika cross'dan sonra başlamıştım. Siz ustadlarımın görüşlerini almak istiyorum.

Sayfayı Paylaş