kolda ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve bestmodel tarafından 25 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Arkadaslar benim bazen antrenman sonrası kolum ağırıyor.Ama ben sürekli antrenmana başlamadan ısınma hareketi yapıyorum.Ve acaip bir ağrı bu yani kolum hangi bölgesi ağırıyor bunu tam olarak bilmiyorum içerden sızlamalı bir ağrı ve sürekli ağrıyan yer değişiyor.Hani sizinde bu şekilde oluyormu oluyorsa eğer napmam gerekiyor bu ağrıyı çekmemem için

2. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    arkadasım doktora gıtmenı tavsıye ederım agrıyan bolgeyı mr fılm falan cektırırsın kendını hıc rıske atma

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Fazla agirlik kaldirdigindan vücudunun bir uyarisi gibi geldi bana. Banada bir aralar oluyordu halende bazen geliyor. Balik yagi tableti kullandiktan sonra bayaa bir fark hissettim ve azaldi.

Biraz dinlenmeni tavsiye ederim, devam eder ve fazlalasirsa doktora gitmeni tavsiye ederim.

Saygilar.

4. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Haklısın despo sanırım fazla ağırlık kaldırdığım için oluyor.Biraz dinlenme ii olur herhalde olmazsa doktor yolu gözükür bize(inşallah iyileşir)
    Sağolun arkadaşlar

5. MİTHRANDİR

MİTHRANDİR Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı tarif ettiğin ağrı çok yoğun çalıştığım dönemlerde ben de oluyordu. Kaslarımı dinlendirmediğimden dolayı olduğunu tahmin ediyorum. Hatta bazen öyle şiddetli oluyorduki antrenmanın ertesi günü otururken bile romatizma ağrısı gibi içten sızlamalı şekilde ağrıyordu. Biraz ara verip dinledirmek gerektiğine inanıyorum.

Sayfayı Paylaş