Kol Ve Omuz Bölgesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cello tarafından 16 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. cello

cello Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    kahramanmaras
    Arkadaslar siteye yeni üye oldun ve hepinize iyi calısmalar ve acıklamalarınız icin simdiden tesekkurler......32 yasında 1.74 boy ve 67 kg.Benim problemim kollarımın daha dogrusu bel yukarısı cok zayıf.Kollarım cok ince omuz desen yok bilek desen nerde..Bir saat alıyorum en kısa konumuna getiriyorum kordonunu anca oluyor..benim problemim kilodan cok kas yapmak belden yukarı.Bulundugum yerde spor salonu yok,antramanları anca evde yapabilirim.Zaten kendime iki tane agırlık yaptım 8 kg lık.1,5 yıl önce amino asit kullanmıstım baya ise yaradı su andada ara sıra asırı dercede halsiz oldugum zaman (hardlıne nutrıtıon) kompleks karbonhidrat kullanıyorum..BEN gunde iki paket sigara iciyorum ve fazla yemekte yiyemiyorum. Calısma teknikleri ve yemek duzeni hakkında bilgi veririseniz sevinirim...Elimdeki imkanlar kısıtlı yani spor salonu hic yok burda yanlız elimdeki iki adet agırlık.Yardımlarınız icin tesekkurler............

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    forumda benzer mesajlar var, beslenme ve antreman bölümünde...öncelikle onlara bir göz gezdirin...kas yapmak için beslenmenize dikkat etmeniz gerek...yemek yemeden kas yapamazsınız...abur cuburdan uzak durun...sık ve düzgün yiyin...patates,makarna, bulgur, kuru fasulye gibi besinleri tüketin...bol su için...spor salonu yoksa evde spor salonu yapmaya dair mesaj var, ona bir bakın....

Sayfayı Paylaş