Kol Saatinde Tercihleriniz Neler?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve diez tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 124 üye.
  1. sthammer

sthammer Guest

Seiko 5 military press

2. sthammer

sthammer Guest

Seiko 5 military press

egemennn bunu beğendi.
  3. sthammer

sthammer Guest

Bekci bunu beğendi.
  4. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Doktor çelik kasa, büyük olmayan önerebileceğin bir saat var mı?

5. sthammer

sthammer Guest

6. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    Benim saatlerim bunlar casio ve fossil casio çok ağır bi saat o yüzden hiç takmiyorum [​IMG][​IMG]

7. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Doktor aslında istediğim şöyle tamamen metal kordon dahil. Gri renkte olmasını istiyorum araştırdım Seiko'nun bir modeli vardı Rolex benzeri. Ama bulamıyorum şimdi çok hoşuma gitmişti. Var mı şöyle metal kordon kasa önerebileceğin büyük olmayan bir saat

8. sthammer

sthammer Guest

gri kadranlı beğendiğim tek saat şu

boyut ve kayış uymuyor tabi.. Tommy Hilfiger TH1790877 modelini önerebilirim ancak oda ufak saat değil.. saat forumunda daha iyi tavsiyeler olabilir, sürekli kilom değiştiğinden metal kordon tercih etmiyorum..

je ne regrette rien bunu beğendi.
  9. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    cep telefonlari gelistikce yayildikca Saat takmaninda bir esprisi kalmadi artik,eskilerde Saat bir prestij sembolüydü simdilerde bunun yerini telefonlar almis durumda,önceden bir yere gittiginde kolundaki saati gösterebilmek icin binbir sekle giren insanlar görmek mümkündü fakat simdi Saat olayi bitti,simdi masaya oturan laaaaapp diye son model cep tel ini koyuyor masaya,saate felan pek dönüp bakan kalmadi:)artik vaaaayyy abi su saate bak güzelmis diyeni pek göremiyoruz ama cep telini gören vaaayy kapmisin 4G li tel i,face varmi face?diye soruyorlar:)
    Ama bence Saat halen Saat olma özelligini koruyor ve kullaniyorumda,ve bir mekana gittigimdede kesinlikle cep telefonumu cikartmam,heleki masa üstüne hayatta koymam.

10. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Bekci abi size tamamen katiliyorum saatler bencr halen hos duruyor insanlar ne kadar fark etmesede ama bide soyle bisey basladi telefon ustune araba anahtari adam spor salonunda hocalarin masasina koymus biz su koyuyoruz millet telefon araba anahtari ama spor yaparken dinledigi oo muzige bak dedigi muzigide biz teleofnu muzdan aciyoruz face filan mevzulari genelde çocukça oldu artik brn kullanmiyorum o tarz seyleri sahsen telefon araba anahtarina ek cuzdanda gormuyo degilim ama kabarik kabarik cikariyolar sonradan gorme insanlarla dolmus memleketimiz herkez birbirine hava basma pesinde olmus insallah iyiye gideriz.

LordF4T1H ve Bekci bunu beğendi.
  11. sthammer

sthammer Guest

12. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Çelik kordon tercihimdir.

Marka ise Casio. Sebebi hem bütçeme uygun saatler hemde şık. Şahsen ben saatimi takar gezerim. Şık ve kaliteli olması benim için yeterlidir.
    Yok kronometre vs. bunlar bana lazım değil. Kronometre, nabız vs. artık akıllı telefonlarda var. Şarj derseniz şarjlı kılıflar var veya yedek batarya ile sorun hal olur.

Saat bence kişiyi tamamlayan bir etkendir özelliklere pek bakmamak gerekir görünüşü ve kalitesi olmalı bide marka unsuru tabi. Şahsen o büyük saat markalarını söyleseniz çoğu insan ilk defa duyacaktır. Casio dediniz mi herkes bilir ama.
    Eğer marka merağınız varsa 200.000 liraya bile saat bulabilirsiniz bence gereksiz.

Casio marka saat aldım çelik kordon herkes bayılıyor saatime 170 lira indirimdeydi o zamanlar normalde 200 küsür. 170 e aldım herkesin çok hoşuna gidiyor. Pahalı saatlere bakıyorum da hiç gel beni al diyesi yok avantajlı yönleri sadece markasıdır.

Kısaca şu eskiden saatler ile profesyonel olarak ilgilenenlere saygı duyarım çoğu ihtiyacını karşılıyor fakat artık teknoloji devrindeyiz akıllı telefonlar saatlerin özelliklerini fazlasıyla yapıyor zaten. Eskiden saatler daha kullanışlıydı çünkü hem gösteriş oluyordu hemde saate bakmak açısından şimdi ise akıllı telefonu çıkartıyor herkes.

Zaten şekil için takılır fikrini onaylıyorum pahalı saatler sırf marka meraklısı ve gösteriş yapmayı seven insanların tercihidir. Saat'in şeklini beğenirsin kalitesine bakarsın alırsın bu kadar basit. Yoksa öbür türlü fuzuli bir masraf olur. Özellikle genç arkadaşlarımız sırf gösteriş yapabilmek için pahalı saatlere paralarını çar çur etmesinler sırf saati gösterebilmek için şekilden şekle girmeyin hatta ben bakıyorum da kendi zevkime göre tabi, çoğu pahalı saatin hiç bir şekli ve asaleti yok.

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/hysek-abyss-tourbillonab4426r02-erkek-saat-104512022
    Saatler dünya para ama hiç beğenmedim yani. Bir kaçı hariç tabi onlarda sırf şekli için fakat milyarder olmadığım sürece o paraya bir saat almam.
    http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=kol+saati&fmin=40000&fmax=50000000000

sthammer bunu beğendi.
  13. sthammer

sthammer Guest

Asaleti olanlar için de replika ile idare edilir :) benim için otomatik mekanizma, saatin sade olması ve kadranın rahat okunur olması önemli.. Bilekten ötürü 40-42 mm üzeri kadranlara da pek sıcak bakmıyorum.. bazıları kol saatimi duvar saatimi belli değil..

14. sokak çocuğu

sokak çocuğu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Casionun siyah amele saati

15. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    uploadfromtaptalk1410589176152.jpg

Avon katalogunda dikkatimi cekti.hemen siparis verdim.tshrtlede gomleklede gdyr,sırıtmıyor

16. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar cehennem melekleri 3 filmini izleyenlerin dikkatini çekmiştir Sylvester Stallone'un kolunda bir saat vardı kirmizi kordon ve siyah kasa arastirdim fakat bulamadim ama saat çok sahaneydi saatin markasını bulan arkadaş olursa paylasin arkadaşlar

17. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    [​IMG]Saat bu arkadaşlar

18. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü
    Guess

RagnarLothbrok34 bunu beğendi.
  19. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Herzaman wainer...

Sic Semper Tyrannis

20. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Aksesuara Fazla Para Yatırmayı Sevmem hepsiburada.comda mauro rossi markasının saatlerini gördüm fiyatı baya uygun ve şık olunca 2 adet aldım zaten saate baktığımızdan değil maksat görüntü olsun :) Saatten Anlamayan Çoğu Kişi Pahalı Zannediyor Fiyatı 20 TL

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş