Kol,omuz,göğüs antrenmanında daha fazla ağırlık

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cengiz Ç. tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cengiz Ç.

Cengiz Ç. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba foruma yeni başladım daha çok yeniyim sizlere bir sorum olucaktı öncelikle kendimden bahsedeyim 187 cm boyunda 85 kiloyum yaşım 17 ve 2 yıldır evde kendi imkanlarımla vücudumu geliştirmek üzerine çabalarım oldu. 2 ay önce 2 aylık bir süreç için spor salonuna gittim ve kol,omuz ve göğüs antrenmanlarında yaptığım fazla ağırlıklar sayesinde ölçülerimi oldukça yükselttim. Açıklamam gerekirse kol 33 iken şuan 36.5 omuz 117 iken şuan 128. 2 ayda fazla ağırlıklarla bu kadar gelişim gösterdim antrenörümde çok şaşırdı. Benim sorum yine bu gelişim hakkında,endomorfum ve şuan yağlıyım %20 ye yakın oranda yağ indeksim var l-karnitin kullanıyorum ve evde çalışıyorum 2 gün önce ağırlık plakası sipariş ettim evde 2 çift dumbell ve çelik yayım var kullandığım dumbell her teki 15 kilo bu ağırlık arttırımı kollarımdaki gelişmeyi yükseltirmi ve daha fazla yağ yakmama neden olabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Resimde görüldüğü üzere 36.5 cm kol görünümüm

Ekli Dosyalar:

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Kilolar iyi düzenli çalışırsan gelişirsin bende ağır çalışarak iyi vücut yaptım salonda 22.5 kg dumbell kaldırıyom

3. Cengiz Ç.

Cengiz Ç. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim bu haftadan itibaren forumdaki antrenman bölümünden bana uygun olan bir antrenman seçip başlamayı düşünüyorum umarım daha fazla gelişme sağlayabilirim gayet iyi 22.5 kg

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    O program yeniler içindir dergilerden falan program al 22.5 kaldrıyom sağol

5. Cengiz Ç.

Cengiz Ç. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları: