Kol kaslarınız büyüsün göğüs kaslarınız irileşsin

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve stadler tarafından 27 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Herkes bir antreman şeklini günlüğünü yazmış kendine göre bizde verelim kendi antreman şeklimizi
    ben vücut geliştirmeye lise 3 de basladım nedenim psikolojik durumlar yüzünden işdahımın açılması ve kilo olarak kalmasıydı lise 1 de 61 kiloydum lise 2 de 83 lise 3 de 93 94 arasıydım spor a 93 94 kilo 1.75 boyla basladım 1 sene hafif ağırlıklar 1 1.5 saat yürüyüş bandında tempolu yürüyüş bisiklet ve hergün 15 20 dk karın hareketleri beslenme asitli içecekleri kestim ekmek ve börek türü ve tatlılardan uzakdurdum yemek yerken tıka basa doyarak masadan kalkmadım doymaya yakın olarak ayarlardım kendimi lise 4 baslarında kilo 79 du 1 ay hardline hap lcarnitin kullandım boncuk boncuk ter attım güzel di etkisi 76 kilo dan sonra multipower 600 tablet amino asit aldım kollar ve göğüslerde şekillenme başladı 3 ay da bitti 3 ay sonrasında fiziksel olarak arkadaşlarım vücut yapmışın fln yani etkileri dışardakilerin dedikleriyle farkına vardım multipower protein tozu aldım 2 kg + amino 360 tablet yaza kadar üçgen olduk et pilav ton balığı makarna nohut ve balık ürünlerini çok tükettim üniversite 1 de çok fazla gidemedim spora fakat 2 günden fazla ara olmuyordu nitro tech muscle tech protein tozu kullandım 4 adet 2 kg kutu bitirdim yaza kadar 42 cm çapda sağ kol 41 cm çapda sol kol kilo 73 yazın nitrix oksit kullandım 1 ay kullandım 1 ay ara verdim 1 ay daha kullandım bsn markasının 2 adet 180 tabletliğini bitirdim omuzlarımdan irsi biceps deki damarlar birleşdi korkunç bir hal :) kavga etmek için yaklaşsan 10 adım geriye gidersin :) okadar fena baklava belirtileri var fakat daha çıkmadı l-carnitin ampul aldım powersystemin karındaki yağları yakalım bakalım bu yazıyı devam ettircem neyse yaptığım antremandan bahsediyim

1.gün Göğüs omuz ön kol hergün ağırlık antreamanından önce 15 dk yürüyüş
    ve antremandan sonra karın hareketlerini unutmayın
    2.gün sırt ayak arka kol
    3.gün dinlenme

3 4 e bölünmüş proğramlardan kacının 3 4 gün spora a ard arda gitmek zor gelir bir zaman sonra

kiloluysanız haftalık max 15 15 15 tekrar yapabilceğiniz ağırlığınızı bulun
    süper setlerle yapın 1.5 saatlik antreamanınızı 45 dk ya indirin beklemeleri kısaltın çene çalmayın
    göğüs de önerim dumbel + bar + şınav şeklinde yapın üst alt göğüs hareketlerinizi
    omuz da makine +bar + dumbel+kürek

ön kol da z bar + çekiç hareketini yapın sonra çeşitli dumbel hareketlerini yapın

2. gün sırt makine +bar +dumbel

ayak serbest

arka kol a gelirsek süper set yapmayın arka kolda
    makine ile yapılan ve dumbella yaptığınız kick lere önem verin

kilo probleminiz yoksa şişmek istiyorsanız

süper set asla ve asla yapmayın

3 öğün protein tozu içmeniz şart amino asit kullanmayın
    creatin bcaa isteğe bağlı kullanmanızı öneririm karbonhidrat ve et ürünlerini tüketin sebzeyi pek önermiyorum

antremanınızı dolu dolu geçirin hakkını verin

15 12 8
    şeklinde kilo arttırın benc basıyorsunuz mesela 20 kilo ile başladınız sağ sol 10 10 şeklinde 15 10 kg arttırın 30 sonra bi 10 daha 40 8 seti çıkarmak için yardımda alabilirsiniz kglar örnektir herkesin kendisine göre max ağırlığı vardır bunu bulmaya çalışın

biceps çalışırken hummer hareketi ve z bar çok önemli
    Z Barda çok kilo kaldırcam diye hareketi yalan etmeyin art tırın fakat hareketi tamamlayacak kadar
    hummer hareketine gelirsek kilolar sıralıdır zaten 10 12 14 16 18 gibi mesela
    örneğin 10 kilo ile 15 yapın 15 sn dinlenin 12kg alın 12yapın 30 sn dinlenin 14kg alın 10 daha yapın 45 sn dinlenin 16 kg alın elinize 8 daha sonra kollar yanacaktır 10 kiloyu tekrar alın max yapın

arka kol makine ye geçin 2 kafadar dağcı ipi gibi birşey var örülmüş gibi hafif bi açılma payı var onunla kolunuzun 30 derecelik açıyla aşağı çekin 7 kere sonra 90 derecelik açıyla aşağı çekin iki kolunuzu popo hizasından yana açarak sonra en yukardan aşağı indirin 7 kere 3 kere tekrarlayın bunu bunda önemli olan
    ağırlığınızı bulmak arka kolu yakıcaktır ağrıyı hissedicektisiniz aynı aletle başınızın üstünden yere doğru popo hizasında çekerek yapın dinlenerek bunu yapın 1 ay sonra bana yazın
    iyi antremanlar

2. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    açıkçası bende kavga dövüş için çalışmıyorum. Ama o konulardada çok işime yaradı :D :D

3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    "3 öğün protein tozu içmeniz şart amino asit kullanmayın
    creatin bcaa isteğe bağlı kullanmanızı öneririm karbonhidrat ve et ürünlerini tüketin sebzeyi pek önermiyorum"

Bırakın ya şu supplementlerden medet ummayı,3 öğün protein tozu içmek şart falan değil.İyi beslenmeye bakın siz sakın supplementlere güvenip öğün atlamayın,yarı yolda bakakalırsınız.Suppelemntlerden mucize bekleyenleredir sözüm.

Son söz supplementler sadece beslenmeye yardım ederler.Aç kalmış bir vücudu doyuramazlar.

dishiwelet ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    tabi beslenme şart yanında takviye için şart herkes sihirli değnek dokununca sublement e kaslı olcam sanmasın

5. DarkPrince

DarkPrince Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Calismanin mantigini dusundugum zaman mesela gogus biceps calisiyoruz amacimiz zaten sadece buralara kan pompalatip gelismesini saglamak bunyuzden bence ne kadar cok programimizi bolersek okadar cok o bolum gelisir diyorum. Tabi bu benim dusuncem :)

Sayfayı Paylaş