kol kaslarını EVDE geliştirme ...YARDIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve timed tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. timed

timed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk once selam arKadaslar daha öncede yazmıstım

EVDE kol kaslarımı geliştirmek istiyorum .göğüste olabilir ama ilk önce kol kasları önemli benim için

10 kg dumbell aldım !!!! halterle calısma imkanım yok!!!

BENİM İÇİN NASIL BİR PROGRAM ÖNERİRSİNİZ .. NASIL ÇALIŞMALIYIM HANGİ HAREKETİ KAÇ TEKRAR YAPMALIYIM ...lütfen yardımcı olun

VE ARKADASLAR FORUMDA ARIYORUM AMA HAREKETLERDEN İNANIN HİÇ ANLAMADIM AYRINTILI OLARAK RESİMLİ OLARAK HATTA YANITLAMA YAPARSANIz sevinirim şimdiden TEŞEKKÜRLER CVP BEKLİYORUM...

2. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
  3. mirado2009

mirado2009 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde kol ve gögüs kaslarını geliştirmem lazım hiç yapmadım kaç kg lik dumbell alayım bide o resimdeki hareketleri kaç kere yapmak gerek hepsinimi yapıcaz bide ?

4. gfb_zorba

gfb_zorba Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Danışmanlık
    Yer:
    ÇoRLu
    Mümkünse arttırılabilir dumbbell lar alın. Böylelikle ilerki zamanlarda ağırlık arttırma imkanınız olur.
    O hareketleri kaç defa yapmanız gerekeceği size kalmış birşey. Yani kendinize göre ayarlayacaksınız. Ama diyelimki bir hareketi 3 set şeklinde yapıcaksınız. Son sette tüm gücünüz biticekmiş gibi bir çalışma yapmanız gerekiyor. Forumda bu konular detaylı bir şekilde anlatılmış durumda.
    Birde 12 tekrarı geçmemeye özen göstermek lazım sanırım. Fazla tekrarı hocalarımız önermiyor

Sayfayı Paylaş