kol kasları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve loveman tarafından 10 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. loveman

loveman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    öncelikle herkeze slm ben uğur evde vücut geliştirme yapıyorum göğüs kaslarım çok iri
    ön kol kaslarımı geliştiremiyorum çok sert çalışıyorum fakat 1 hafta da aynı gücü toparlayamıyorum ek besin olarak ne önerirsiniz ilaçlar hakkında bilgim yok bu arada boy1,75 kilo85

2. rectangle_body

rectangle_body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evde çalışıyorsan ilaçlara gerek yok.Sadece biraz yemeğine özen göster.Mesela daha fazla tavuk,et ye, süt iç.Ayrıca evde çalışan arkadaşlarım genelde hergün dambılla ön kol çalışır.Bu çok yanlıştır.Hergün aynı bölgeyi çalışmak yarar getirmeyeceği gibi zarar getirir.Çünkü kiçik kas grubları kendini 3 günde 1 yeniler.Gereğinden fazla çalışmak kasları eritir.Göğüs için de şınav çekebilirsin.Ama sana farklı bi şınav önericem.Ayagını sandalyenin ucuna koyarak egik düzlem oluşturacaksın ve bu şekilde çekeceksin.Bu çok faydalı olur...

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    öncelikle forumu iyi bir okumanı tavsiye ediyorum özellikle antrenman bölümünü..Seni normal hayatta tanıyan biri olarak vücut genetiğinin çok iyi olduğunu soyleyebilirim .sen hiç body yapmadan 8-9 aylık body ciler gibi gözküyordun zaten ama kollar küçük gögüslerine göre.diğer arkadaslarında yorumlarını yapabilmeleri için bi fotoğrafını koymanı oneririm.

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    hay allah forumu iyi oku diyorum kendi yaptığım işe bak bayanlar forumuna açmışsın konuyu moderatörlerden biri taşıyabilirmi acaba konuyu uygun yere :D

5. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    kol için en fazla 3 hareket yap
    burberl+hummer
    tmmlamak için consantiration
    bu3 hareket yeterli
    nizami çalış ağır çalışıcam diye hareketleri sakın bozma.sadec ekoların çalışsın pistonu düşün sadece kollara konsantre ol vücudunu dinle!
    ben ağır girip az tekrar yapıyordum şimdi daha hafifi en az 12 tekrar yapğıyorum daha iyi randıman alıyorum sende vücudunun reaksiyonunu test et
    kolay gelsin

Sayfayı Paylaş