kol kasılması için ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve candasm tarafından 11 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. candasm

candasm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba

yaklaşık 1 ,1.5 yıldır ara vermiştim vg ye şimdi tekrardan başladım
    ilk antremanda herhalde fazla zorladım fark etmeden gerçi antrenör'ün dediklerini yaptım
    ön kolda 4 set max tekrar ARM CURL MACHINE yaptıdır sonuç :)
    iki gündür iki kolumda hani kolunuz kırıldığında alçıya alırlar hareket etmez ya aynı şekilde belli bir seviyeden aşağıya açılmıyor açmak isteyince acıyor e tabi dolayısı ile özürlü gibi hareket ediyorum.

Ne yaparsam kol kasılmasının önüne geçebilirim ???

2. Provision

Provision Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim ilk antrenmanda fazla zorlamasanda belli hareketleri yaptığın zaman illaki acıma oluyor.Bende ilk başladığımda butterfly çok zorlamıştı.Kollarımı yana açamamıştım.Önüne geçemezsin bildiğim kadarıyla böyle şeyler normal.1 hafta içinde geçer zaten :)

3. candasm

candasm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok bu ilk sefer oldu normal et kesiğine alışığım onu problem etmiyorum da kollarım 90 dereceden fazla açılmıyor :-s

4. candasm

candasm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ismini unuttuğum krem kullandım kas gevşetici adına jel iyi geldi çabucak çözüldü
    Bu arada sıcak suda çok iyi geliyor

5. By_DoS

By_DoS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Anlattığının aynı sorunu şuanda bende yaşıyorum ilk kez ağırlık kaldırmaya başladım ve sabah uyandığımda kolum 90 dereceden fazla açılmıyo acaba sen sorunu çözdün mü?

6. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    voltaren, ben-gay (ismi ilginç bir kremdir :D) bunlardan sürmek fayda eder ama kas gevşetici gerektirecek bir sorun olduğunu zannetmiyorum. yeni başlayan birisinin biceps çalıştıktan sonra kolunu açamaması kadar normal bir şey yok.

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    :D spora başladığımda antrenör banada her bölge için 4 hareket yaptırdı kollarının tutmaması normal ama diğer bölgelerdede aynı sorun olması lazım ayrıca kol kasılması gayet normal birşey alıp sürmene gerek yok max 1 haftaya geçer

8. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    bengayı 6 aydır arıyorum eczanelerde yok. meğersem üretimden kalkmış. keza lasonilde öyle :) voltaren iyi şimdilik, herkese tavsiye ediyorum gevşetici olarak etkili.

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben-gay 2 defa alıcaktım 2 sene önce aldım başkasına 2. gidişimde gene başkasına alıcaktım başka birşey verdiler 5 ay önce aynı etkisi varmış ama ilacın ismini unuttum lazımda değil zaten

Sayfayı Paylaş