Kol Hacim Sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve an4cond4 tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. an4cond4

an4cond4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar,

Ara ara kısa süreli spor yapan birisiyim.Menisküs yırtığım nedeniyle 3 ay önce bodye başladım bacak kaslarımın güçlenmesi için.Aynı zamanda üst kaslar denilen bölümede çalışıyorum.Sorunumsa kol hacmim.Yıllardır bu sorunu bir türlü çözemedim bir arpa boyu yol gitmiyormuşum gibi geliyor.Sizden hem kollarıma hacim kazandırabilmek için neler yapabilirim yardım istiyorum hemde idman öncesi ve sonrası neler yiyebilirim o konuda yardım istiyorum.Sitede bulduğum beslenme programlarında lor pilav gibi şeyler ağırlıklı gördüğüm ama leziz ve pratik öneriler istiyorum hatta olabilirse hazır alabileceğim şeyler olsun:)

Konuyla alakalı olmasada bir sorum daha var.Daha önce spora yeni başlayanlara takviye ürünlerin gerekli olmadığını söylemiştiniz.Salonumda 5 6 aylık sporcular görüyorum takviyelerle inanılmaz bir gelişim sağlayabiliyorlar.Ben 3. ayımdayım diyebilirim protein takviyesi veya farklı bir takviye hacim konusunda bana yardımcı olurmu?

Yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ederim, yazı yazan elleriniz dert görmesin:)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : kol hacmi, dag gibi bicepsler, idman oncesi ve sonrasi beslenme.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş