Kol-Göğüs Kasları Hk.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve RubyShy tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. RubyShy

RubyShy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle hepinize hayırlı bayramlar diliyorum ve sıkıntımı anlatmaya geçiyorum..
    1 yıl BB yaptım ilk yıl içerisinde(geçen sene) başladığım çalışmalarda ağrı,acı,kasılma oluyordu ama 1-2 gün içerisinde geçiyordu...3 ay ara verdim sıcaklardan dolayı 1 eylül günü başladım,idmanımın ilk günü göğüs üzerine idi çalıştım ve 5 eylüle kadar ağrı ve acı hissettim 6 eylül günü kol çalıştım ve bugün 11 eylül kollarımı tam açamıyorum acıdan dolayı...
    Şimdi bu yaşadıklarım normal mi ? anormal mi ? Bilgilendirirseniz ve ya tavsiye ediceğiniz bir husus var mı ? Hayırlı Geceler Bodyforum sakinleri...

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    şimdiyagereğinden fazla çalışmıssın ki verdiğin aradan sonra azar azar arttırmalıydın. ikincisi buneden den oturu surantrene olmuşssun. bunu duzeltmenin en iyiyolu agırlık çalışmalarını ağrıların geçene kafdar kesmek. ve sabah - akşam duzenli streching çalışmalarıyla adalelerini esnetmek ve rahatlatmak olacaktır. forumda esneme egzersizlerini nasıl yapacağınıanlatan ve gosteren makaleler bulabilirsin. geçmiş olsun saygilarimla ..

3. ukonetsret

ukonetsret Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süre ara verdiğimde bende de oluyordu normal antrenmanlara devam et. zaten antrenmana başladığında o ağrıları hissetmiyosun bir de esneme hareketlerini yap.

4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Uzun bir aradan sonra direk sporu bırakmadan önceki ağırlıklara girdiyseniz kaslarınız aşırı zorlanmış ve o yüzden ağrıyor olabilir.Bende bazen uzun aradan sonra büyük bir iştahla son kaldırdığım kilolara girince 1 hafta filan süren ağrılarım oluyor,aslında çok yanlış bu yaptığımız ama...

Tavsiyem ağırlıkları hafif azaltarak çalışmalarına devam et,daha sonra ağrı-acı geçince yavaş yavaş artırırsın...

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    antrenman bitiminde mutlaka streaching uygula.bitiminde ise soğuk su ile o bölgeye masaj uygula.

Sayfayı Paylaş