Kol Bilek Kırığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Berat tarafından 27 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. Berat

Berat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üstadlarım bir sene kadar önce bileğimi kırdım ve gerekli röntgenler ve tetkikler sonucu atel (yarım alçı) aldılar daha sonra yanlış alçı yapıldığını söyleyip başka biralçı daha yaptılar falan filan derken uzunca zama geçmesine rağmen tamanlamı ile bir iyileşme olmadı bileğimde yani ağırlık kaldırırken 3-5 kg bile olsa zorlanıyorum lastik toplarla çalışarak biraz daha iyi kıvama getirdim siz ne dersiniz neler tavsiye edersiniz .

küçük bir not kemiğimde kırık görememişlerdi devlet hastanesi olduğu için pek uğraşmadılar belki liflerimdde sorun olabilir

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.074
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 13-14 yaslarımdayken sag bılegımı kırmıstım. 17 yaslarımdayken body calısmaya basladıgımda herhangı bır sorun kalmamıstı.

Bılıyorsun bol bol sıcak suda sunger sıkman gerekır kıreclenmeyı onlemek ıcın, o asama gectıyse
    lastık top, el yayı ve hafıf agırlıklar kullanmalısın.

Tamamen ıyı hıssetmeden zorlamamalısın, bırde guvenebılecegın bır doktora gıtmenı ve ondan tavsıye almanı onerırım

3. Berat

Berat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu an çok bi sorun yaşamıyorum ama bi kaç ay öncesine kadar kahve fincanını bile tutarken elimtitriyordu 8kg luk dumblelarımla rahat çalışobiliyorum ama evde olan çalışmalarımyetmiyoru tabiki salona başlamak istiyorum bu kırık yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım bakalım bi ay daha evde çalışıcam eğer bir sorunla karşılaşmazsam tekrar başlarım

Sayfayı Paylaş