Kol Ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve osstation tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. osstation

osstation Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,

Yaklaşık 2 aydır bu sporla uğraşıyorum, daha önce kısa dönemler içinde yapmıştım. Hoca aynı kişi olduğu için ısınma programı vermeden direk tempolu bir antrenman yazdı ve sonuç olarak ısınma ve belki de kasın hazır olmamasından kolun dirsekten yukarı kalan kısmında dış tarafa doğru kalıcı bir ağrı oluştu, hafiften omuza doğru da oluyor. Şınav çekemiyorum ağrıdan, omuzla ilgili side lateral, press gibi hareketlerde ağrı oluyor fakat seti tamamlayabiliyorum. Yeni başladığım için ara vermekten çekiniyorum açıkçası, ne önerirsiniz? Sadece kolu ağrıtan hareketleri yapmayıp geri kalanlara devam etmek uygun olur mu?

2. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kolunu idmanda kaldırdığın ağırlığın yarısı kada dumbellarla hafiften ısınmanı öneririm ayrıca 2-3 gün ara vermen senin için iyi olur

3. osstation

osstation Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet o dediğinizi zamanında yapsam bu sıkıntı hiç olmayacaktı belki de. Salondaki hocaların da yönlendirmesi lazım da ama herşey para olarak görüldüğü için. neyse.. Araya haftasonu girdi zaten 2 gün antrenman yok fakat 2-3 günlük dinlenme iyileşme için yeterli olmuyor. Kas gevşeticisi krem sürsem faydası olur mu?

4. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    eğer ağrıyan yer kasınsa kas gevşetici işe yarıyacaktır ama eğer eklemlerin ağrıyosa bi doktora gözük

5. osstation

osstation Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kas ağrısı var sadece, bu hafta hafif kilolarla çalışıcam, kas gevşeticisi kullanırım, uzun kollu elbise aldım antrenmanda daha sıcak tutsun diye. Umarım birkaç hafta da düzelir. Teşekkürler cevaplarınız için.

Sayfayı Paylaş