Kol ağrısı....

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve alperaota tarafından 30 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alperaota

alperaota Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben vücut geliştiemede 2. haftamdayım henüz ve 3. defa gittim bugün fakat başladığımdan beri bu kas ağrıları geçmedi hatta son gittiğimden sonra kolumu tamamen düz bi şekilde açamıyorum açmaya çalıştığımda da tam eklem kısmında fakat iç kısmı ağrı yapıyor.ben bu ağrıyı dindirmek için ne yapabilirm ilaç vs. önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

2. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle programını paylaş büyük ihtimalle çok ağır bir programa girmişsin o yüzden bu sorunlarla karşılaşıyorsun.

3. alperaota

alperaota Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    genelde 15x3 şeklinde yapıyorum 10-15 kilo arasında değişiyor ağırlıklarım da.bütün aletleri dolaşıyorum diyebilirm salonda

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Adaptasyon surecinde ki bu iki ayi buluyor, vucuda cok yuklenmek dogru degil. Kaslardaki gelisme hizi ile eklemlerin uyum saglama hizi ayni degil. Bu ve bunun gibi sebeplerden tendonlaraniza asiri yuklenmissinizdir muhtemelen. Ilactan once RICE (rest-ice-compression-elevation, yani dinlenme-buz-kompresyon-yuksek bir yerde tutma) formulu ile iki uc gun dinlendirin, yetmezse bir hafta dinlendirin. Buzu gunde 3-4 defa 20 dakikayi gecmeyecek sekilde tatbik edin. Probleminiz hala devam ediyorsa profesyonel yardim almanizda fayda var.

alperaota bunu beğendi.
  5. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    alısma surecı 3 haftadır bosuna cevap aramaya kalkısma kolunu tam uzatamadıgın icin masadakı tuzluga bıle uzanamassın :D bekle

Sayfayı Paylaş