Kol çalışma programı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Qwertyu34 tarafından 20 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Qwertyu34

Qwertyu34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle değerli forum yöneticilerine lütfen ve lütfen konunun yeri yanlış ise doğru yere taşınmasını rica ediyorum.Şu linkdeki konum kapanabilir. https://www.bodyforumtr.com/threads/kol-hareketleri-ilginç-vucud.123158/ Gerçekten bıktım arkadaşlar evde ayarlanabilir çift dambılım var fakat bir türlü antreman bulamadım.İnternette nereye baksam maalesef adam akıllı bir şey yok ve canım gercekten bu duruma cok sıkkın kafayı yemek üzereyim öyle gelişi güzel bir program yapmak istemiyorum o yüzden Türkiye nin en değerli Body forumunun siz değerli üyelerinden yardım istiyorum. Vudum çocuklugumdan beri profesyonel futbol oynadıgım ıcın antremanlardaki mekikler şınavlar dolayısıyla işe yaradı.Six pack ve adonislerim öyle çok çok abartılacak bir şekilde olmasada belirgin.Göğus kısmım ise Göğüs kafesimin farklılıgından dolayı derli toplu ve fit duruyor.Daha önce spor salonuna gittim fakat bırakmak zorunda kaldım evde devam etme kararı aldım ve evde sadece KOL ÇALIŞMAK istiyorum.Bana güzel bir program için yardım edebilecek yok mu ? Vereceğiniz bu hareketleri sırasıyla haftalık bir düzene nasıl yayabilir hangi günler çalışabilirim Edit : Lütfen zaten zihinsel olarak cok kötü durumdayım değerli forum yöneticilerinden tekrar isteğim konum yanlış ise dogru yere taşınsın.

2. Qwertyu34

Qwertyu34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya hic bir yerde bir sey yok.Yok o hareketi onunla yapma zarar verir kasın gelişmez yok yap bir kol programı bulamadık

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş