Kocaman Burun XD

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve TheZekhen tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. TheZekhen

TheZekhen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Konya
    Arkadaşlar yalım 15 16 o civarlarda kocaman bir burnum var artık pskolojik olarakta sorun oluor kötü hissetmemi sağlıor..

nasıl kurtulabilrim bu falazlıktan ameliyattan başka bir care yokmu?

2. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Kusura bakma ama nasıl bir cevap bekliyorsun ki ? Yani belli gıdaları tüketerek burun küçülmesinin sağlanması falan türü bir şey mi bekliyorsun ya da belli sümkürme teknikleriyle burunu küçültmek falan... Estetik cerrahinin alanına giren bir konu bu şüphesiz ve hiç sanmıyorum burada tatmin edici bir cevap bulacağını.

ozan119, letsgoheat96, demir00 ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  3. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    burasına koptum ya hyper_

4. scarface77

scarface77 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yaşlarda doğaldır böyle hiç kafana takma.

Bende senin yaşındayken kulagım kepçeydi hala öyle :D sürekli kulagıma kafayı takardım.

volcy123 bunu beğendi.
  5. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    saçlamı kapatıyordun bendede var inceden saçla kapatıyorum saçım düz olmasaydı ameliyat olurdum herhalde 30 dk da cerrahi müdaleyle düzeltiyolar thums:

6. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ergenlikte doğal bu ya

7. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    ben başlığa koptum "Kocaman Burun XD"

pek takıyormuşa benzemiyorsun :)

8. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    tatmin edici cevap XD

9. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    At ' ta Karın Yiğitte BURUN :) bu sözü hiç duymadınmı :D

10. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Erkekler blug caginda orantisiz buyur, hepimizin o yaslardaki resimlerinde burnu kafasinin ya da vucudunun geri kalanina gore orantisizdir. Maalesef, bir kac sene beklemekten baska yapacak daha iyi bir seyin yok. Yuz hatlarin oturmadan, en azindan 18 yasindan once doktorlar zaten ameliyat yapilmasini tavsiye etmiyorlar. O zamana kadar burnuna odaklanacagina kendini gelistirebilecegin, daha iyi yapabilecegin baska konulara odaklanmani tavsiye ederim. Baktin 18 yasinda hala rahatsiz oluyorsun, o zaman gidip bir rhinoplasty uzmani ile gorusup bir yol haritasi cizersiniz.

Sevgili uyelerimiz, belli ki bu genc arkadasimiz zor bir donemden geciyor ve psikolojik destege ihtiyaci var. Hepimiz bu yollardan gectik, 14 yasinda neleri kafaya taktiginiz hatirlamiyor musunuz? Lutfen yikici olmak yerine daha yapici olmaya calisalim.

sporcu., dirtyskoolz, TorettoEA ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    aynı yaştayız kardeş :D sen sadece burunu takıyorsun ben;saç,vücut,kaş,kulak,diş ve daha fazlasını aslında böyle söylediğimde beni çok tipsiz biri olarak algılayabilirsin fakat öyle değil ama işte dediğimiz gibi takıntı :D

12. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    cok kafana takma burnunu sev ondan nefret etme:) kafana takarsan dahada büyür allah korusun :) saka bi yana su anda gelısım donemındesın ıleride burnun bugunku kadar dıkkat cekmeyebılır. ornek benımde kucukken ayaklarım cok buyuktu boyum uzadı ayaklar durdu suanda hıc sırıtmıyor. tek derdın bu olsun kafana takma guzel kardesim.

13. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    moralini bozma burnu büyük olanın ..parası çok olumuş derler uymadı ama canın sıkılmasın diye yazdım işte :D

big nose is big personality :D

14. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    hadi dişi , kulağı anladım da kaşın neyini takıyorsun? :D

15. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Arkadaşın belki iki kaşının ortasındada kaş çıkıyodur yani halk arasında tek kaş dendiği gibi belki bundan rahatsızdır ama pek kafaya takılacak bi yanı yok çok rahat çözülebilir bi mesele.Konuyu açan arkadaşa gelince hemen hemen aynı yaştayız benim burnumda büyük ama pek şikayetçi değilim bence büyük burun insana karizma katıyo:)Ayrıca Osmanlı padişahlarının çoğunun burnu büyüktür ve hepside kudretlidir.Kafana takma ben ilerde düzelicek diye bekliyorum bi umut çünkü bide burnuma darbe almıştımda üst taraf biraz şiş:D Ama o kadarda önemli değil sen burnuna takılma bu yaşlar bidaha gelmicek ben bunun farkındayım kendimi nasıl geliştiririm ben buna bakıyorum takılan yok mu burnuma var ilk başlarda rahatsız oluyodum ama artık kendimle barışmayı öğrendim bazen espiri bile yapıyorum bi yere girerken benden önce burnum giriyo gibi espiriler:DBaktın içine sinmiyo gider estetik olursun biter piskolojin bozulmasın yani rahat ol :)

16. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yaşın 18 olsun.hala istiyorsan ozaman 2.500 civarında birşeye yaptırırsın ;)

17. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşın fotoğrafa bakarak onu söyledim kaş problemi var gibi durmuyor... ya o orta kaş meselesi sorunlu çözümü de o kadar kolay değil aldırınca belli oluyor... bu sefer daha çok blli oluyor

18. tevhid61

tevhid61 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    al bendende o kadar bir karadenizli olarak benimde burnum büyük.ama küçükken hiç byük değildi ergenliğe girdim kocaman oldu bazen diyorum ''yok o kadar köt durmuyo ya iyidir'' diye bazende diyorum ''şu tipe bak allahım burna bak vs.'' oluyor böyle şeyler yapcak bişey yok 18 yaşına kadar düzelmesi umuduyla kendimi avutuyorum :D

bravehearts bunu beğendi.
  19. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    takma kafana hatta ve hatta bu özelliğini sevmeye çalış :)
    eğer çok üzülüyorsan 18inden sonra estetik olursun... ;)

benimde mesela yüzüm baby face gibiydi :D
    çok dert ediyordum sakallarım çıkmıyordu,köse kalıcam diye korkuyordum.18imde sakallar çıkmaya bi başladı,şimdi bi salıyorum sakalları kaptan mağara adamı gibi oluyorum.

benimde kulaklarım kepçe :D bildiğin kepçe... :D hatta sağ kulağım,soldakinden yukarıda gibi :D...
    ama seviyorum kulaklarımı,hatta uzun saçlı olduğum için arada saçlarımı geri atıp kulaklarıma bakıyorum banyodaki aynada,çok sevimli geliyorlar bana :)

insanlar mükemmel varlıklar değiller.Kimimizin kulağı büyüktür,kimimiz kelizdir ya da kimimizin burnu şekilsiz ve büyüktür. Aslında bu kusur sandığımız şeyler kendimizi sevmemiz için yaratıcı tarafından bize gönderilen şeyler.İnsan kendisini her haliyle sevmeli. Öyle insanlar tanıdım ki çok güzel ya da çok yakışıklı,yüzünde bir tane kusuru olmayan ama gel gör ki o kusursuzluğu o insanların ahlakında ya da vicdanında göremedim.

Son düzenleme: 12 Eylül 2011
    sporcu. bunu beğendi.
  20. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Benim burnum çok büyük hiç işe yaramıyo her zaman tıkalı.

Sayfayı Paylaş