Kocaeli (İzmit) Salon

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve cey__cey tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. cey__cey

cey__cey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Kocaeli'nde okuyorum ve bu sporu çok yapmak istememe rağmen şehirde uygun salon bulamadım.Burda yardımcı olacak arkadaşlar vardır diye düşünüyorum fiyat açısından uygun müşterisi ile ilgilenen bir salon tavsiyeniz varmı.

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    çınar spor salonu tavsiye ederim. bide habeş var ama orası tırt. eğerki hard çalışabileceğin biryer arıyorsan çınar a git derim benim eski salona benziyor. tam motive olunan bir salon. fiyatıda uygun. daa varda shownodese adlı üye arkadaşımız daha iyi bilir yinede yardımcı olur sana.

3. cey__cey

cey__cey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    çınar tam olarak nerde.Habeşi biliyorum arkdaş gidiyodu ama memnun değildi.bide Trio var ancak biraz pahalı geldi bana.yahyakaptanda vardı galiba bide.şehri tam bilmediğimden bulamadım yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    dostum çınar izmitin en eski ve en ucuz salonu ben işime bakarım salonda avazım çıktığı kadar bağırırım yamuk yumuk ezik barlar beni motive eder dağınıklığı seviyorum dersen oraya gidiceksin üstelik sahibide federasyonda juri - izmit lisesinin arkasında sport center var barış abinin salon şuan bakım yapılıyo hala fiyatı 50 lirayken gidebilirsin ufuk dersen beni herkez tanır orasıda gelişim için iyidir üstelik mahmut doğan, sabri, süha fln da orda takılıyo haftada 1 2 kız yüzü görürsün orda habeşte 2 3 ayda staroid manyağı olursun farkına warmadan cebinde anapolonlar sustanonlar bulursun ama gene iyidir dolphinin orda kadir abinin salon war o da normal fiyatlarda sradan bi salon trioda genelde fitness + growth yapan 3 4 kişilik bi tayfa var ortası yok kaptana hiç takılma yaşlılar war ben life stile deyim full fitness 6 kişilik bi tayfa geçtik oraya adam akıllı body yapan biziz yüksek kiloları bile biz geldikten sonra aldı fiyatı biraz pahalı açıkçası kızların tercih ettiği salonlar pahalı oluyo :)

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    çınarın yerini de tarif ediyim habeşin yerini biliyosun ! habeşin kapsının karşısındaki apartmanların arkasındaki ara sokakta kalıyo oralarda bi tur at birilerine sor herkez bilir

6. apollonra

apollonra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardes bende ögrenciyim yahyakaptanda oturuyorum.orada sporium varmıs galiba baska bir salon varmı.sporium pahalıydı galiba fiyatlar hakkında bilgin varsa yardımcı olursan cok sevinirim

7. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    burda tavsiye salon istiyor arkadaş ve forum her tür insana açık salon kötülemenin bir anlamı yok kişi kendini bildikten sonra her yerde kendine yer edinir bahsettiğin yerlerin hepsini biliyorum steroid manyağı olursun dediğin salonda da çalıştım ama kimse gelipte bahsini bile yapmadı yapamazda sonuçta bir ticarethaneden bahsediyorsunuz bu tip düşünceleri özelden bildirin.Öğrenci adamın izmitte 50 tl veripte gideceği fazla alternatif yok zaten.

8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    sporium aylık 150 tl 3 aylık 300 e kadar düşer baya bi çaba sarfetmen lazım

cexenes sen nasıl benim hakkımdaki görüşlerini belirtiyosan bende aynı şekilde görüşlerimi paylaştım üstelik kötülemedim hem kocaeli büyük olmasına ramen şehir merkezi oldukça küçüktür buna rağmen oldukça fazla alternatif war bu bahsi geçen salonların hepsi maksimum 15 dk mesafede ( y kaptan hariç hepsi yürüme mesafesi)

9. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    bende sporiumda body yapılabileceğine inanmıyorum:) yani sonuçta herkesin tarzı var dimi ama, hem gelişemiyeceksin hem fazla para vericeksin oda güzel:) ayrıca salonlar aylık ücret arkadaşlar gidersin 1 ay beğenmezsin değiştirirsin ayrıca şahsi fikrim salonda kıl tiplerin olması benim için iyi bi şey bu sayede kimseyle muhatap olmayıp antremanıma bakıyorum:)

10. Habes

Habes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Simdı konu baslıgı ne soylenilenler ne anlamadım.. adam ogrenciyim dio spor yapcam dio salon tavsiye edin dio ama yazılanlar pek ole degil paso salon kotuleme... nedir bu habesle alıp veremediginiz anlamdım yok steroid manyagi olursun yok tırt.. ne kadar geldiniz ne kadar calıstınız ne kadar tanıyorsunuz insanları...sonra bılmeden ne konusyorsunuz.. aydın abiyi severiz abimizdir eyvallah saydıgınız arkadaslar hepsi kardesim gibidir. onada eywallah. ama bos konusma olmas yıllardır habeste calısırım cok insan tanıdım cok dostluk edınmısımdır. rica ediyorum bir sadece tavsiye edin... dusuncelerınız kendınıze kalsın istediginiz yerde isteginiz sekılde spor yapabilirsiniz.. ama habes body adına izmitteki en buyuk salonlardan biri.. cınarın tarihi 25 senelık habes cınardan 4 ay sonra acılma..fiat olarak nerdeyse cınarla esit.. dedigim gibi aslında bu yazıyı kızdımda yazdım. izmitte her salon sahibini tanırım her salonda arklarım var ama ben burda o orda die salonları kotuleme gibi bir olaya girmiyom.. lutfen bıras daha olgun davranın arkadaslarım rica ediyorum..

shownodese bunu beğendi.
  11. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    ben çınarda çalışıyorum öneririm aletler yamuk yumukda değil yeni aletler var ama ben eskileri tercih ediyorum yenilerde agırlık taksamda eskisi kadar ağır olmuyor :) salonlara gelince powerhouse kadir abinin mekan endüstri meslek lisesi karsısında ki arada açıkögretim bürosunun yanında kalır hiç gitmedm arkadaslar gitti ama steroid oradada kullanılır herkezin kişisel problemi o çınardada kullanan vardır belki görmedm göstermeden yapıyo olabilirler ama habeşle(hayri ve feri) ve powerhouse(kadir)da göstererek yapıyorlar kullanması salonda herkezin kullandıgı anlamına gelmez izmit lisesinin arkadasındaki salonda pek bilgim yok acıkcası ama çınarı öneririm gelen olursa yardımcıda olurum hertürlü steroid flan kişisel terci unutmayın herkeze zorla kullandırtmıyorlar ya ;)

ercan41 ve (silinen üye bunu beğendi.
  12. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Su an yurt disinda calisiuorum onumuzdeki ay donecem. izmitte salonlarin durumu su an nasil hangisine gidilebilir? FIyatlari neler? Aletler cesitli agirliklar duzgun neresi var?

13. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    levent abi salon açıyo bu 1 2 gün içinde herşey güzel olucak ve 50 lira yapıcam fiyatı dedi - fitness life güzel bu aralar 75 e düşürdü tarık abi ben ordayım bu aralar her 2 3 ayda bi değiştiriyorum yine

14. mayback

mayback Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    bende kocaelide çalışıyorum, fitness life'ı kimseye önermem yeni, temiz fakat alet çeşidi ve serbest ağırlık sayısı az, kocaelide en iyi yer lifestyle diyebilirim alet çeşidi sanırsam en fazla çınarda fakat oranın temiz bir ortam olduğunu söyleyemem ayrıca klimada yok.

15. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    lifestyle nerde tarif edermisin aksı taktırde kaptanda oturuorum sporiuma gitmem gerekicek

16. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    lifestyle tepecik mah. sinde acısunun orda

17. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Iyiymis bi minibusle ordayim kaptandan geldimde sizi nasil bulurum kirmizi karanfil taksak nasil olur :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:46 ----------

Pazartesi gelirim sabahtan pazarlik yapsam 50 ye birakmaz mi ki?

18. mayback

mayback Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Fethiye caddesinde ikinci merdivenlerden yukarı çıktığında hemen karşına gelecek.

19. vanilya

vanilya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonu arıyorum ben de. İnternette yeterli bilgi yok . Gidip gitmeme konusunda da kararsızım zaten.

20. sekkoo

sekkoo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    nerede oturuyorsunuz

Sayfayı Paylaş