koşubandı programım ??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve jumanji tarafından 7 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jumanji

jumanji Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar. ben yağ yakımı için kendi uyguladığım programımı sizlere danışmak istiyorum.
    6 hızında 2 dakika 8 hızında 1 dakika 10 hızında 2 dakika olmak üzere her 5 dakikayı bu şekilde böldüm. yaklaşık 40-45 dk böyle yapıyorum. sonra da 10 dakika 5-6 hızında yuruyerek sonlandırıyorum. yaklaşık 400cl yakıyorum. oldukça yoruluyorum 50 kiloyum ve bayanım. sizce yağ yakımı için uygun mudur?

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakımı için hitt cardio yapmaslısn yani 20k 1 dk tempolu yürüyüş 1 dk depar şeklinde forumda araştırısan daha iyi sonuçlar bulursun ama bayan oldğunuz için alışmanız biraz daha zor olacak ama ilk başlarda 1.5dk tempıolu yürüyüş 30 sani depar yani koşu bandında 10 veya 12 hızında koşabilirsin böylelikle daha fazla yağ yakarsın yada aralıklı cardio şeklinde yani 1 saat yapıyosan 30 dk yürüyüş bantında 15 dk eliptical bisiklette ve 15 dk da normal bisiklette çalışırsan vücudunda daha fazla bölge çalışır bu şekildede yağ yakarsın ama yine sizin bileceğiniz iş forumu ararsan daha iyi sonuçlar elde edersin

Sayfayı Paylaş