Koşu yaparak kilo almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dis5abLe tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Dis5abLe

Dis5abLe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. Forumu araştırdım fakat sorumun cevabını bulamadım. 1.81 boyunda 60 kiloyum ve kilo almak için günlük öğünlerle beraber Hardline Progainer 5000 veya Universal Gain Fast 3100 gibi bir karbonhidrat tozu kullanmayı düşünüyorum. Bu tozlardan birini kullanıp antrenman olarak günlük koşu yapsam kilo alabilir miyim?

2. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    Koşu yaparak kilo alabileceğini söyleyen zat kim ? eğer o supplementleri almadıysan tavsiye etmem. Çünkü zaten karbonhidratını ev yemeklernde öğünlerinde alıyorsun.Bol bol makarna pilav yulaf ezmesi vs. tüket. 500 gr tavuk 5 tl 20 tl ye saana 1 ay yeterecek tavuk göğsü alırsın ve her antrenman sonrası 100 gr tavuk göğssünü yer protein ihtiyacını karşılarsın.Yanında da bir porsiyon pilav ya da makarnanı yer karbonhidratını karsılarsın. Sabah kahvaltısında yumurtanı yuulaf ezmeni sütünü içer kahvvaltın saglam geçer. Al sana öneri alacağın şeylerdende ucuz ac gözünü suplement mucize degildir beslenmen yoksa 0 dır hiçbir işe yaramaz besenmen tamsa zaten supplemente gerek kalmaz.

HecToR Tuning© bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş