Koşu sonrası bacak ağrısı (resimli)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve volvol6161 tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    S.a
    arkadaşlar spora başlayalı 15 gün oldu. ondan önce de ara ara dambıl kaldırır şınav mekık çekerdim hamlamamak için
    evde yapıyorum sporu 1 gün off 1 gün idman 40 dakıka kadar koşuyorum oldugum yerde orta tempoda
    son 3-4 gündür fotoğrafta işaretlediğim yerde ağrı var doktora görünmek istemiyorum bunun için ciddi bir şey oldugunu düşünmüyorum ama genede sormak istedim aramızda var mı bu şekıl sorunla karşılaşan spora ılk başladığı zamanlar bayadır koşmuyordum tendonlar kuvvetleniyor olabilir de veya parke üstünde koşmaktan sert zemin baskı vs ne dersiniz bilenlerden cevap beklıyorum
    NOT: spor ayakkabısı kullanıyorum zemine halı kilim gibi bir şey yayacağım bundan sonra biraz baktım sert zemınden dolayı olabılır gibi bir şeyler gördüm nette ders oldu bana :):)

[​IMG][​IMG]

2. WKlitcko

WKlitcko Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Bilek alışkın olmadıgı için geçer orası sorun değil. Bu arada spora derken bodyemi yeni başladın bacaklar baya kaslı gözüküyorda ondan sordum.

3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    parke direk o bölgede ağrı yapar, hafif kemiğin içinden gelir. kaliteli basket ayakkabısı giymek gerekir, veya zemine fitness salonlarında kullanılan pvc mat alabilirsiniz.

4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    evet 3-4 aydır gevşedi vücut ygs lys derken çalışamadık ister istemez hamlık oldu oturarak ders çalıştık paso :p tekrar sınava girdim 2 üni tercih etmek için teşekkürler ağrı komple kesilene kadar koşu yapmayacağım fazla zorlamak istemiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2014 ---
    evet öyle yapıcam bundan sonra normalde ağrı yokta biraz üzerine sert zıplayınca ufak ufak hayla ağrıyor umarım geçer 2-3 güne teşekkürler

Sayfayı Paylaş