Koşu sonrası ayakta şişmeler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 19 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bacak antremanı hiç yapmadım farkına varmadan oldu birazda bacaklarımın genetigi iyi herhalde ben hic bacaga agırlık girmiyorum yürüyorum kosuyorum eskiden yürürdüm tabii yıllarımı aldı böyle gelistirmek ama ben o zamanlar body yapmadıgım icin cok farkına varmadım gelistiginin calflar 42 bacak 59 simdi mümkün oldugunca cok kosmaya calısıyorum mesela su dün 7.5 km kostum ama cok terlemistim ve gün içindede su kaybına ugramıştım zaten fazla su kaybına ugradıgım icin bıraktım ayrıca yanlızca bu degil çok güzel bir adidas koşu ayakkabım vardı ve 3kmden sonra ayaklarım şişmeye başlıyordu halbuki ayakkabı tam ayağıma göreydi ondan sonra televizyonda nike ın plus modelini gördüm ve aldım ayakkabı çok hafif ve rahat oluyor gerçekten güzel koşuluyor tatile çıktığım için deneyememiştim söyle sağlam bir biçimde tatilde olduğumdan koşudan oluşan ayaktaki deri kabarmaları geçmişti dün tekrar çıktım koşu bandına bu sefer eskisi gibi bir anda başlamadım koşu ya önce yürüyerek ısındım sonra hafif tempo koştum daha sonra güzel gazlacı bir müzik eşliğinde biraz daha hızlı koşmaya başladım her şey iyi gidiyor yağ yakayım diye aç karna koşuyordum ama yinede iyi gidiyordum daha sonra o ayakkabıyla bile nasıl oluyor bilmiyorum ayağım su topluyor koşarken hissediyorum ama devam ediyorum bırakınca yatağıma uzanıp ayağıma bepanthene sürüyorum o yanmayı geçiriyor biraz bugün az önce su toplayan yerin iğneyle suyunu çıkardım suyun altında kanlı bir tabakada vardı resmen kan çıktı pamukla temizleyim şimdi yine ayağıma bepanthene sürdüm iyileşsin diye. siz bunun gibi sorunlar yaşıyor musunuz çok iyi bir ayakkabı kullanmama rağmen yine böyle sorun yaşıyorum iyi ısınıyorum koşmadan nefesimi iyi ayarlıyorum kesilmiyorum ama ayak yine su topluyor bir yerden sonra sırf ayak yüzünden bırakmak zorunda kalıyorum her gün koşabilmek istiyorum ama birde yaralar geçsin diye ugraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    neden ac karnina zayiflamak icin kosuyosun? neden hizli tempo kosuyosun yag yakmak icin? ayakabi ayagana gore ise iyce bagla oluyosa olcak yani bende iyi sporcuydum ayaklarim topklarim yarilirdi katlanacaksin saglik icin pudra utalk var onlardan kullan. kross ayakkabilarina bakacaksin. onerim var ama marka soylene biliniyomu bilmiyorum ondan ozel mesajla sorarsan veririm

Sayfayı Paylaş