koşu bandından anlayan arkadaşlar ???

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ferhat_V tarafından 24 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar evde koşu bandı kullanıyorum ama bandımda bilmediğim bir sorun var belki başına gelen bilen arkadaşlar vardır diye açtım konuyu..

eskiden 6 km hızla yürüyüş yapardım hiç sorun çıkarmazdı bandım..

ama son 1 haftadır bantta bir ayarsızlık var..normalde 6 km yürüyüş hızıyken şuan 3.8 4.0 hızlarda bant aşırı şekilde hızlanmaya başlıyor üstünde durulmuyor direk koşmaya başlamak zorunda kalıyorum..bu ayarsızlık yüzünden göstergede şaşırdı normalde 5 dakikada 400 metreden fazlasını yaparken şimdi 250 300 metre arası gösteriyor bant hızı yavaş olduğu için.

sorun nedir bilen varmı bandı aşırı kullanmaktan bir yerine zararmı verdim illaki servismi çağırmam gerekir yoksa içini açıp bişeyleri kurcalayarak eski haline getirebilirmiyim anlayanlar varmı bu işten ?

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Abi hem gösterge hem hız ayarı bozulmuş burdan çözülebilcekmiş gibi durmuyo yani bence,servisi falan varsa onları çağır istersen

3. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    bakalım öyle yapıcam aldığım güne lanet olsun keşke salona gitseydim sokakta yürüseydim...

4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Aslında bende koşu bandı almayı çok düşündüm ama gerçekten normal yolda koşmakla koşu bandı koşmak biraz farklı :) düz yolda koşmak daha güzel

5. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    düz yol bulursan güzel :)

ülkemde koşuya çıkarsın biri döner tip tip bakar..yerde toz vardır sakız vardır basarsın..asfalt yama içinde ayağını basarsın hoop yükselir 1 adım sonra düşersin..anca sahilde yapılır koşu oda zemin müsaitse..

XxBadyxX bunu beğendi.
  6. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Aynen haklısın :) ben salonu bırakıp bizim burda baraj yolunda koşmayı düşünüyodum ama kuduz köpek dolu.. yine salona devam mecbur :D

Sayfayı Paylaş