Koşu bandı mı ? Kondisyon bisikleti mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thepsi tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thepsi

thepsi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Konu hakkında araştırma yaptım, forumda da internet üzerinde de fakat benim durumum biraz farklı olduğudan yinede danışmak istedim.

Kilo kaybetmek yada kas kütlemi arttırmak gibi bir amacım yok.
    ikamet ettiğim çevrede spor salonu,koşu parkuru,bisiklet parkuru gibi yerler mevcut olmadığından sağlıklı bir şekilde ; kolay yorulma, halsizlik,kondisyon vs.vs gibi sorunları ortadan kaldırmak için evde yapabileceğim bir spor arayışındayım. (Şınav,mekik,barfiks gibi egzersizleri düzenli olarak yapıyorum fakat konu başında da söylediğim gibi kas kütlemi arttırmak gibi bir amacım yok.)

Konu ile ilgili yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

teşekkürler

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bunun dışında dışarı çıkıp sokakta koşa bılırsın yada yuruyebılırsın. ılla bır parkur olmasına gerek yok :D

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Hangisinden keyif aliyorsan, ornegin ben kosu seviyorum.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Koşu bandı bence daha fazla kalori yakmanı sağlıyıcak o yakar demiyorum onun üstünde daha uzun süreler durabilirsin diye demek istedim.Yanlız cardio yorucudur.Ve bir amacın olmadan bu aleti alma düzenli koşu yapmak hem sağlığına , hemde vücuduna yararlı olucaktır.Ama kilon aslında boyuna göre ideal gibi genede eve lazım bu alet bence.

Sayfayı Paylaş