Koşu bandı ile yağ yakılabilirmi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve AzizK tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yaşım 16 kilo 78 boy 1.75 vücudum yağlı ve kilo vermek için koşu bandı aldım fakat bir sorunum daha var fazla zıplayamıyorum 50 cm anca basketbol oynuyorum yeterli olmuyor zıplamam koşu bandı ile 25dk 6.0 ile yürüyorum 5dk 8.0 da koşuyorum böyle devam etmelimiyim faydası olurmu yani hem yağları yakıp hemde bacak kaslarımı güçlendirebilirmiyim zıplamama faydası olurmu koşu bandının lütfen beni bir cevaba kavuşturun bunların yanı sıra hafif diyette yapıyorum.

2. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Benim yağ oranım %31'di eylül ayında. 21 yaşındayım. haftada 5 gün sadece koşu bandı yaptım. 2,5 saat 6,5 hızında 7 ivme ile. şu anda %11.7...

3. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    iyi beslenirsen yakılır

4. smz

smz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Şirinevler
    Ben 2 aydır koşuyorum yağ yakılır lakin eğer amacın karın kası falansa bisikleti öneririm,ben koşu bandında 4 kilo verdim tabiki birtek yağ yakmadım bunun yanında kas kaybımda olmustur birde zıplayamıyorm demişsin kardesm ben her spordan cıktıktan sonra spor salonunun içerisinde bulunan sahada en az 40 dk oynuyorm ilk basladığım gün potaya parmaklarımın ucunu değiyorken şu an kendimi tutup çekebiliyorum yani demem o ki ben oynadıkça sıçramanında geliştiği kanaatindeyim oyun içerisinde agresif zıplamalar falan yap eminim işe yarıyacaktır

5. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Göğüs yağlarını yakabilirmiyim peki koşu bandında gerçekten çok kötü duruyor göğüslerim ?

6. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    bölgesel yağ yakimi yok. Beslenme+cardio+ağirlik idmani ile o yaglar gidecektir. Forumda beslenme bölumundeki sabit basliklari oku

7. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    çok kötü duruyor t shirt giyemiom karı memesi gibi aynı ucu dik bıktım artık yokmu bu bölgeye uygulanacak hareketler iyice iğrendim vücudumdan

8. eyup.dede

eyup.dede Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    dostum sıçrama işi bambaşka bir olay , air alert 3 diye bir antreman programı (internette aratabilirsin) var onun, ordaki hareketleri uygularsan 2-3 ay içinde gözle görülür bir fark olur. ayrıca koşu bandı tek başına yağ yakmaz. düzenini koruyarak spora dvam etiğin sürece birkaç ayda dilediğin şekle girebilirsin.

9. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    göbeğim hafif eridi ama göğüsler dahada belirginleşti kafa_

Sayfayı Paylaş