Koşu Bandı Alırken Dikkat Edilecekler

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve Sare tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Sare

Sare Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben acil bir Kosu bandi almak istiyorum.
    Bu konuda eve uygun bana tavsiye edebileceginiz kosu bandi hangi marka veya hangi ürün?

Yardimci olursaniz sevinirim.

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Sare ve saydam bunu beğendi.
  3. Sare

Sare Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederim. irtibata gecmeden önce genel anlamda kosu bandi marka ve ürün konusunda bilgiye ihtiyacim var. Hangi marka ve hangi kriterler bana uygun oldugunu bilmeden, yukaridaki linkteki kosu bandina müsteri olmam biraz yanlis olur sanirim.

ev icin uygun, cok ses yapmayan (gerci komsularim sesten cok rahatsiz olmuyorlar) ve kilo vermek isteyen bir bayan icin hangisini önerirsiniz?

4. burak1989

burak1989 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    dynamıc marka kosu bandı kullanıyorum ben.cok memnunum.kalori yakımını nabız sayısını falan da gosterıyo dıjıtal gıostergesınde.ii bi urun..

Sare bunu beğendi.
  5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Piyasada ucuz (ya da satıcılar tarafından ne kadara tutturup, ne kadar kazık atılabilirse o fiyata) satılan çin malları var. Banttan anlayan biri bunların kalitesizliğini hemen anlar. Resmi olsa da bir kaç örnek koysam.

Ne alacağınızı söyleyemem ama ne almayacağınız konusunda böyle yardımcı olmak istedim. Bu bahsettiğim cihazlar çok sorun çıkartıyor ve kullanışsız, üzeri,nde koşayım dersiniz bant takılır falan ve daha neler neler..

6. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Geçenlerde ben de koşu bandı almayı düşüdüğüm için epey araştırdım. Koşu bandı alırken yararlı olabilecek bir takım teknik bilgiler verebilirim.
    • Öncelikle bandı kimlerin kullanacağı hakkında bilginiz olmalı. Yalnız siz kullanacaksanız kendi kilonuza, birden çok kişi kullanacaksa uygun taşıma kapasitesine sahip bantları tercih etmelisiniz. (Bantlar için taşıma kapasiteleri bilgi olarak veriliyor)
    • Sürekli motor gücünün >=2 beygir olması tercih nedenidir. (Burada maksimum güç ile sürekli gücü karıştırmamak gerekiyor kimi bantlar sadece maksimum gücünü söyleyip yanıltabilir)
    • Bandı çeviren merdanenin çapının da >=6 cm olması koşarken bandın rahat dönmesini sağlıyor, tercih nedeni...
    • Bandın yürüme alanının da yeterince geniş olması (>=45cm) işinizi rahatlatacaktır. Bant dar olursa koşmak keyif vermiyor.
    • Ben verimli kullanılacağına inanmadığımdan orasında burasında ek aletler (twist vs) olmasını da istemem doğrusu...
    • Ergonomik olması çok önemli... Katlanabilir olması da kullanmadığınız zamanlarda yerden tasarruf için önemli.
    • Bunun dışında almadan önce karar verdiğiniz ürünün boyutlarına göre yerinizi mutlaka hazırlayın ve bandın orada rahatsızlık vermeden durup durmayacağına karar verin.
    • Ayrıca bulunduğunuz şehirde, alacağınız bandın servisinin olup olmadığını da önceden öğrenin.
    • Eğer imkanınız varsa almadan önce ürünü denemenizde fayda var.
    Aklıma gelen temel kriterler bunlar...
    Ben bu kadar araştırmanın sonunda aldım mı diye soracak olursanız :) Hayır, bir spor ürünleri satış sitesinde ikinci el (aslında teşhir ürünüymüş, hiç kullanılmamış ve marka garantili) çok temiz eliptik bir bisiklet gördüm ve koşu bandından vazgeçip onu aldım. En ucuz koşu bandının üçte biri fiyatına... Elbette koşu bandıyla kıyaslanmaz, koşmak daha güzel ama cardio için bunun da yeteceğini düşündüm.

canavar, su, kujum ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. rogliganus

rogliganus Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    kosu bandi nitelikleri

konuyu yanlis yere actiysam kusura bakmayin ama burda ki arkadaslarin fikrini almak isterim..

babam icin kosu bandi almak istiyorum kendisi 90kg civarinda
    motor ucu ne olmali ve diger tecrubelerinizi benimle paylasir misiniz
    en az 40cm genisliginde band alacagim baska nelere dikkat etmeliyim

tavsiyeleriniz icin simididen tesekkürler

8. PipsquEak

PipsquEak Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    1. Koşu bandının verimini, kullanım yoğunluğu ve kullanıcıların ağırlıkları belirliyor.Koşu bandı seçerken, kullanıcı (ağırlık, yaş, boy) ve kullanım süreleriyle ilgili bilgileri mutlaka uzmanlara bildirmek gerekiyor.
    2. Motor gücü, bir koşu bandının en önemli özelliklerinden biri. Motor gücü "beygir gücü" ile tanımlanıyor ve ev kullanımı için tasarlanmış koşu bantlarının sürekli beygir gücü (hp), 1.25 ile 2.5 arasında yer alıyor. Belirtilen beygir gücünün "sürekli beygir gücü" olması, yani aynı performansı uzun süre devam ettirebilmesi de önem taşıyor.
    3. Bunun yanısıra, bir koşu bandının motor gücünün yüksek oluşu, her zaman daha verimli olduğunu göstermiyor. Sürekli beygir gücünün yanında, soğutma sistemi, rulolarının büyüklüğü, elektronik ve mekanik tasarımı gibi pek bahsedilmeyen ama önem taşıyan başka faktörler de bulunuyor. Bu nedenle, koşu bandının sizin için uygun olup olmadığını anlamanın en iyi yöntemi, koşu bandını denemektir. Koşu bandının üzerinde yürürken, motor zorlanmıyorsa veya yavaşlamıyorsa, bu koşu bandının kapasite olarak size uygun olduğunu söyleyebiliriz.
    4. Koşu bandının bant boyutlarının da kullanıcıya uygun olması gerekir. Bandın, rahat adım atmaya olanak sağlayacak boy ve ende olması, kullanım rahatlığı için büyük önem taşıyor.
    5. Koşu bandının esnek ve yumuşak bir zemine sahip olması, eklemlere baskı yapmamasını sağlar. Bazı koşu bantları, diğerlerinden daha esnek ve yumuşak zemine sahiptir. Spor ayakkabılarınızla koşu bantlarını deneyerek aradaki farkı hissedebilirsiniz.
    6. Koşu bantlarının bazılarında katlanabilme özelliği bulunuyor. Bu özellik, evinde yer sorunu olan kullanıcılar için seçim yaparken çok önemli bir faktör...
    7. Kalp atış hızının, yani nabzın, spor yaparken izlenmesi büyük önem taşıyor. Birçok koşu bandında elden, kulaktan veya göğüsten nabzı ölçmek olasıdır. Bu yöntemler arasında,en sağlıklı ve hassas neticeyi veren ölçüm tekniği göğüsten ölçümdür. Eğer beğenilen koşu bandının nabız ölçme işlevi yoksa, Polar nabız ölçer opsiyonel olarak eklenebilir.
    8. Koşu bandının eğim seçenekleri manuel mi ayarlanıyor yoksa otomatik mi? Almadan önce mutlaka sormanız gereken önemli bir ayrıntı...Eğer otomatikse, hiç koşu bandından inmeden eğimi düğmeden ayarlamanız mümkün...
    9. Koşu bantlarının bazılarında, üretim aşamasında tasarlanmış hazır egzersiz programları bulunuyor. Bazı koşu bantlarında ise, hazır programlara ek olarak kullanıcıların da tasarlayıp koşu bandının hafızasında saklayabileceği özel programlar yer alıyor. Koşu bantlarındaki program çeşitliliğini, kullanım amacınıza göre değerlendirmeniz mümkün.
    10. Koşu bandı alırken firmanın teknik servis ve yedek parça olanaklarını da mutlaka inceleyin. Koşu bandına verilen en az bir yıllık garanti süresi, bu süre içinde ve sonrasında sunulacak hizmetin kalitesini kesinlikle araştırın...

Alıntıdır umarım işine yarar :) Kendi tecrübeme dayanarak söylemem gerekirse yere sağlam basıyo olmasına dikkat etmelisin yoksa 90kg'ı taşırken zangır zangır titrersiniz ailecek :D

SoldiersOfGod ve su bunu beğendi.
  9. massezo

massezo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    TOKAT
    Ben yaklaşık 3 ay önce koşu bandı aldım Özellikleri:1.75 - 3,5 Hp, Katlanabilir,Nabız, süre, cal ölçer (gerçi bunlar pek önemli değil), % 15 ayarlanabilir eğim.Birkaç arakadaşa da aldırdım.Gayet memnunum.Bir saat kadar aralıksız koşu yapıyorum.Şimdilik bir sorun yok.

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    rogliganus başlığını buna ekledim..önce arama yapmalısınız..

ayrıca konu başlığını açıklayıcı yaptım ve sabitledim..

PipsquEak ve saydam bunu beğendi.
  11. Butely

Butely Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bir koşu bandım var oldukça kullanışlı sadece tek bir konuda sıkıntı yaşıyorum bandın eğim özelliği manuel yani elle ayarlıyosun ve 2 seçenek var sadece tavsiyem dijital al alcaksan çünki bi süre sonra 30 dk lık düz yürüyüşler koşular bile etki etmiyo ve kademeli olarak eğimi arttırmak ihtiyacı doğuyor ve yavaş yavaş yükseltemiyosun ,kalori yakmak için tırmanmak şart bence :)

12. interspor

interspor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım bilmiyorum koşu bandını aldınmı fakat almadıysan sana bir kaç bilgi vereyim...

Ben yaklaşık 3 yıldır interspor firmasında koşu bandı satıyorum yazacaklarım kesinlikle interspordan alman için değil tamamen çok ince detaylar vericem ve zaten sonuca kendin ulaşacaksın

1- Bu ürünlerin çoğu zaten uzak doğuda üretiliyor koşu bandını almaya gittiğinde hangi marka olursa olsun öncelikli sorunuz TEKNİK SERVİS yaygınlığı olsun! Çünkü bu ürünlerin en önemli parçası motorları yandığında sanayide bir yere sardırman çok maliyetli neredeyse yeni bi koşu bandı ücreti ödüyorsun ve diğer gövde,bant,ekran yedek parçalarını piyasada bulman neredeyse imkansız o bakımdan bulunduğun bölgede bölge müdürlüğünün bulunmasını ön planda tut.

2- Koşu bantları taşıma kapasitelerine göre fiyatlanır (polar göğüs bandı ile nabız ölçen ve otomatik eğimli cihazlar hariç) en düşük motor 1.50 hp en yüksek ev tipi motor ise 3hp dir fakat evlerde kullanılan genellikle 1.75 ve 2hp motorlu olanlardır (120 kilonun üzerinde değilsen).

3- Dikkat edeceğin en büyük özellik zemindir!!! Sert zeminli bir cihaz alırsan sana hem vücuttaki eklem bozuklukları hemde çıkardığı aşırı ses ile geri dönecektir. Reflex sistemli yada Multiflex zeminli cihazlar almaya çalış (tartan zeminli denilen cihazların zeminle bir alakası yoktur o tamamen bandın yapısı ile ilgilidir o konuyu karıştırmayın!)

4- Tüm markaların koşu bantları hız,zaman,nabız,calori,mesafe ölçer bu bir özellik değildir satıcının gözünüzü bunlarla boyamasına izin vermeyin.

5- Ev tipi çoğu koşu bandı katlanır fakat hepsinde EFS(yavaş düşme sistemi ve çocuk kilidi) yoktur bu çok önemli bir detaydır bunu sakın atlamayın aldığınız cihazda EFS olmasına dikkat edin. Ayrıca kimi markaların ürünlerinde katlandığında 4 tekerlek avantajı vardır bu sistem cihazı bi yerden biye taşırken yararlı olabiliyor ama bandı indirip kullanmaya başladıktan sonra özellikle koşuyorsanız cihaz yerinde durmuyor ve 4 teker yere deydiği için makine kaymaya başlıyor buda alt kata ses çıkarmasını sağlıyor tavsiyem 4 tekerlekli ürünlerden uzak durun.

6- Her marka kendine göre garanti süreleri çıkartmış fakat malum türkiye standartlarında çoğu firmanın bazı cinlikleri var örneğin;

X bi marka 6yıl gövde 6 yıl motor garantisi veriyor alıcı için mükemmel bi avantaj fakat!!!
    6 yıl motor garantisine bi sözümüz yok ama bu 6 yıl gövde neleri içeriyor dediğinizde komik bi cevap alıyorsunuz eğerki satıcı işi biliyorsa! Sadece malzemenin motor kısmında bulunan kaynak yerleri 6 yıl garantili e bunu satan kişi sizin kilonuzu bilerek satıyor o zaman neden kaynak yerleri kırılsın ki? bu sadece bir yanılgıya düşmeniz için hazırlanmış gözboyama çünkü müşteri ekran,bant,makaralar,ana kart vb. bunlarında 6 yıl garantide olduğunu sanıyor halbuki bunlar 2 yıl garantili...

Yine bi firmada 10 yıl garanti veriyor ama ortada ne teknik servis var nede muhattab!

7- internetten bi bant alacaksanız muhakkak öncelikle ürünü bi mağzadan görün sonra alın çünkü bazen gördüğünüz o devaasa koşu bandı eve 1 metrelik bi kutu ile getirildiğinde moraliniz bozulabilir.
    internetten aldığınız ürünlerde özellikle kapıda ödeme ve bilindik bi marka ile alışveriş yapın yoksa başınız çok ağırabilir.

aklınıza takılan başka bi soru varsa sorabilirsiniz nete girdiçe cevaplayabilirim!

Söylediğim gibi kesinlikle çalıştığım bünye ile ilgili bi reklam amacım yoktur sadece son zamanlarda baya bi artan koşu bandı alış verişlerinde müşterilerin ufak hediyelerle,abartılı garanti süreleri ile,motoru 1.50 hplik gücü bile zor verirken üzerine 2.5hp tarzında yanlış motor güçlerinin yazılmasıyla ve daha birçok aldatmaca satış teknikleriyle müşterilerin yanlış yollara düşmesi üzücü ve bu sektörden ekmen yiyen biri olarak canımı sıkan bir konudur.

bilgi verebildiysem ne mutlu iyi çallışmalar...

serpico ve oldmen bunu beğendi.
  13. sensei1

sensei1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzmanların cevaplarını bekliyorum;
    ben ikinci el bir koşu bandı almak istiyorum sahibinden.com daki araştırmalarımda şunlar ön plana çıktı boyum 180,kilom 100
    voit 770n fiatı 500 ila 750 tl.arası-pioneer bh g6492 825 tl.-life gear dc motorized trademill 490 tl.-goodman 117c 525 ila 650tl. arası-sportek st 3300 799tl.-dynamic 2410 575tl.-dynamic 2412 550 ila 700tl.
    şimdi siz olsanız bunlardan hangisini alırdınız veya bunlara para vermeyip sıfır hangi ürünü alırdınız?hevesimi alıpta satmaya kalksam hangisi para eder,
    malum bir koşu bandınada para bağlamak işime gelmiyor,yarın koşmayı bırakıp belkide elbise askısı yapacağım,uzman olarak cevaplarınızı bekliyorum.

14. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
  15. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Ben de senin dediğin gibi voit'ten aldım.

Babam ve ben düzenli koşmuyoruz, babam her gün yapıyor ama ben haftasonu her gün yapıyorum.

Gayet de güzel ama yere sabitlemesi biraz sorunlu.

Kalori ölçeri vs bir çok modu var ayrıca.

Beğendim ve öneriririm.

16. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
  17. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Voit öneririm.

18. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Nakit sıkıntısından dolayı bu ürünün siparişini verdim.Gelince izlenimlerimi belirtirim.

deniz68ruhu bunu beğendi.
  19. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Ürün bugün elime geçti.Ve ilk izlenimlerime göre definasyon için iş görür.Profesyonel bir ürün değil.

20. hykara86

hykara86 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gunlerdır kosu bandı arastırması yapıyorum
    motor gucu band genıslıgı vs .. kafam karıstı.kararsızlık ıcındeyım

ıyı bır kosu bandı 1,5 - 2 mılyar arası degısıyor . benım butcem sınırlı malesef ama kullanabılcegım dayanıklı bısey olsun ıstıyorum..

motor gucu ve band genıslıgı + darbe emıcı olması en onemlı ozellıkler buna gore hem bu ozellıklerde hemde fıyat olarak bana yakın ıkı bant arasında kaldım.. burda bırcok deneyımlı arkadas var bu ıkı bandı yada alternatıf olcak baska band ıcın sızden yardım ıstıyorum ?? degerlendırme yaparsanız cok sevınırım..

1.
    FIT & SMART M205

Motor Gücü : 2,0 HP
    Hız : 1-12 km/saat
    Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, program bilgileri

Gösterge Tipi : 1 adet mavi ışıklı LED ekran ( Gün ışığından etkilenmez)

Program Sayısı : Freewill, track, ramble, fat burn, aerobic ve warm up olmak üzere toplam, 3 adet hazır program ve 4 adet manuel program bulunmaktadır.

Eğim: %3 ayarlanabilir manuel eğim
    Cihazın Kurulu Ebatları : 128x74x150 cm

Cihazın Katlanmış Ebatları : 165x74x110 cm

Cihazın Ağırlığı : 60 kg

Yürüyüş Alanı : 44,5x127,5 cm ( Fıt&Smart rahat rahat koşun koşarken tedirgin olmayın diye size bu grupta en geniş yürüyüş alanı sunmaktadır)

Nabız Ölçme Sistemi : Elden nabız ölçer.
    Cihazın Katlanma Özelliği : Hidrolik amortisör sayesinde ürünün tek parmağınızla bile rahatlıkla katlayıp açabilirsiniz
    Kişi Taşıma Kapasitesi : 115 kg

Diğer Özellikler : Göstergede kolay erişim tuşları bulunmaktadır. 2,4,6,8,10,12 km hıza tek tuşa basarak ulaşabilirsiniz. Kollarda hız arttırma-azaltma tuşları vardır.

Zemin Türü : Tartan Zemin. 8. noktadan süspansiyosiyonlu titreşimi ve gürültüyü absorbe eden, koşu esnasında diz kapaklarını ve bilekleri rahatlatan esnek zemin yapısı
    Emniyet Sistemi: Bandın açılması 1 amortisör ve çift emniyet sistemi ile %100 güvenlik

Tutma kolları: Elden nabız sensorleri,hız kumandası
    Hedef Girme: Mesafe, zaman , kalori hedefleri girilebilir
    Müzik Sistemi: MP3 girişi, yüksek kalite hoparlör
    Gürültü: Sağlam gövde yapısı ayarlanabilir ayak sistemi ile ürünün zemine %100 teması sağlanır ve aynı zamanda 2 hp' lik güçlü motor size bu grupta en sessiz koşu bandını sunar
    Taşıma: Tekerlekleri sayesinde tek kişi ile rahatça taşınabilir
    Twister: Bel Ve Karın Bölgelerinin Çalışması İçin Twister Cihaz İle Birlikte Hediyedir.
    Mekik: Karın Kaslarınızı Güçlendirmek İçin Mekik Aparatı Cihazın Ön Alt Kısmına Monte Edilmiştir.

Masaj Kemeri: Cihaz Üzerinde Anti-Selülit Masaj Kemeri Vardır.Vücut Yağlarını Ve Selülitleri Titreşimle Eritmenizde Yardımcı Olur. Sağlık kemeri 7 değişik fonksiyon,40 değişik vuruş sistemiyle deri altı yağ bezlerini parçalayıp dağıtarak o bölgede kas oluşmasını sağlar.Aynı zamanda vücudunuzu sağlıklı ve diri tutar.Bu cihazın vücudun hiçbir yerine yan etkisi yoktur.Aksine en ince sinir uçlarını harekete geçirerek vücutta büyük bir rahatlama sağlar. Garanti Süresi : 2 yıl
    --------------
    2.
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ürün Adı :ALTIS SD 5000 - MASAJ + MEKİK + DAMBIL + TWISTER FONKSİYONLU - 2 Hp MOTORLU KOŞU BANDI
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Motor Gücü Sürekli : 2 hp Sürekli DC Motor [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Motor Gücü Maximum : 4 hp DC Motor [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hız Minimum : 0,8 km/saat [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hız Maksimum : 12 km/saat [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Koşu Alanı : 39,5 cm x 111,5 cm [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Taşıma Kapasitesi : 120 kg. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Katlanma ve Taşıma : Katlanır ve tekerlekleri sayesinde rahatça taşınır. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Tutma Kolları : Tutma kollarında hız artırma ve azaltma tuşları bulunmaktadır. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Konsolda Direkt Hız Tuşları : Konsolda 2 km/saat, 3 km/saat, 4 km/saat, 5 km/saat, 6 km/saat, 7 km/saat, 8 km/saat, 10 km/saat, 12 km/saat [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]direkt hız tuşları bulunmaktadır. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hedef Girme : Nabız, mesafe, kalori ve zaman hedefleri girilebilir. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Konsol Özellikleri : [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gösterge Tipi : 4 pencereli, LED Elektronik Ekran [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, program [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Programlar : 5 Hazır program + 1 Manuel programı vardır. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Elden Nabız Ölçme : Her iki tutma kolundan da arzu ettiğiniz her an nabzınızı ölçebilirsiniz. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Emniyet Anahtarı : Emniyet anahtarı sayesinde herhangi bir tehlike ya da acil durum anında otomatik olarak durur. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Diğer Özellikler : [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]CE Kalite Belgesi : Var. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Cihaz Rengi : Gri / Siyah [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gürültü Düzeyi : En yüksek hızda 58-60 db [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Zemin Sistemi : Cushion Deck - darbe emici tartan zemin [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bantın Açılması : Amortisörlü (Emniyetli yavaş açılma (SAFETY DROP) Sistemi) [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]LED Ekran : Kırmızı ışıklı LED ekran gün ışığında net okunma sağlar. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Masaj Cihazı : Vücut yağlarını ve selülitleri parçalayarak eritmenizde yardımcı olacak masaj cihazı koşu bandının önüne monte edilmiştir. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Anti-Selülit Kemer : Masaj cihazının üzerinde özel anti-selülit kemeri bulunmaktadır. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Dambıl & Dambıl Aparatı : Cihazın ön kısmına monteli dambıl aparatında mevcut olan 2 adet 1,4 kg 'lık renkli dambıllar sayesinde koltuk altı selülitleri giderilebilir ve ağırlık çalışması yapılabilir. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Twister : Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için twister kondisyon aleti hediyelidir. Twist egzersizi, ince bir bele kavuşmanızda yardımcınız olacaktır. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Mekik : Karın kaslarınızı güçlendirmek için mekik aparatı cihazın ön alt kısmına monte edilmiştir. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ölçü & Ağırlıklar : [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kurulu Ebatlar : Uzunluk: 165 cm, Genişlik: 63 cm, Yükseklik: 126 cm [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Katlı Ebatlar : Uzunluk: 83 cm, Genişlik: 63 cm, Yükseklik: 137 cm [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Net & Brüt Ağırlık : Net : 64 kg , Brüt : 72,5 kg. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Koli Ebatları : Koli 1 : 153 cm x 72,5 cm x 32 cm - Koli 2 : 43 cm x 33 cm x 16 cm [/FONT]

[/FONT]

Sayfayı Paylaş