Koşu Ayakkabısı Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SerhanE tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SerhanE

SerhanE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,
    Hazırlanmış olduğum polislik sınavları için antreman programı hazırladım kendime. Ancak doğru düzgün bir ayakkabım yok. Bu arada 3 ay boyunca spor salonunda fitness ağırlıklı çalıştım. Hızlı tempoda yürüdüm ancak hiç koşmadım. Koştuğum anda nefes nefese kalıyorum. Bu sorun ayakkabılardan olsa gerek. Yoksa sigara veya alkol gibi şeyleri çok az miktarda kullanıyorum. Bunun dışında sağlık problemim yok. Bu arada bisiklet sporu ile ilgileniyorum. Düzenli olarak her hafta uzun mesafe turlara çıkıyorum.
    Koşu alanım bulunduğum yerde bir sahil yolu ve zemin yarı parke taşı yarı asfalt. Vücut hamlaşmaya başladığından yavaş tempolar ile hızlandırmaya başlayacağım. Koşu ayakkabıları hakkında ise pek bir bilgim yok. Yüksek tabanlılar falan oluyor daha mı iyidir, nasıldır bilmiyorum. Bu arada boyum 1.84, kilom 80, ayakkabı numaram 42-43 ayakkabı türüne göre değişiyor. Bana önerebileceğiniz ayakkabının 140 lirayı geçmemesini istiyorum. Önerileriniz için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş