Koşmalımıyım?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve eskopat12 tarafından 8 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. eskopat12

eskopat12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve 170 cm boyunda 76 kiloyum vücudum yağlı ve ben bu yağları yakmak istiyorum 2 aydır vg yapıyorum ve gelişme var ancak yağlar duruyo ben bu yağları yakmak için ne yapmalıyım spor salonuna gitmiyorum evde koşubandı da var onda antreman sonrası tempolu bi şekilde yürüyodum ancak kas kaybı oldunu okudum ve size birşey sormak istiyorum ben kardiyo yaparsam ne kadar kas kaybı olur yani şuandaki kaslarda da kayıp olurmu yoksa gelişimimi durur? size programımı vereyim doğrumu çalışıyorum çünkü şuanda gerçekten ufaktan göbek var ve kollarda bacaklarda bol ca yağ var bunları eritmek istiyorum ne yapmalıyım zaten beslenmem düzenli protein almaya dikkat ediyorum sebze meyve yiyorum abur cubur yemiyorum ekmek yemiyorum hamur işi çok az arada bi yiyorum şeker çay içerken eskiden 4 şeker atarken şimdi 1 tane bazen yarım atıyorum tuzda tavuk, yumurta gibi şeyler yaparken koymuyorum ama annemin yaptığı yemeklerde var ona bişey yapamam :D amam az tüktmeye çalışıyorum.

pazartesi

göğüs, kanat + mide + 20 dk tempolu yürüyüş (5 hızında)

salı

omuz, trapez + mide + 20 dk yürüyüş

çarşamba

biceps triceps + mide + 20 dk yürüyüş

perşembe
    ön kol + mide + 20 dk yürüyüş

cuma

bacak ant. + mide + 20 dk yürüyüş

cumartesi

dinlenme

pazar

dinlenme

böyle yapmaya çalışıyorum sizce doğrumu yapıyorum yanlışmı? yanlış yapıyorsam sizce ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim...

cumartesileride hit yapmayı düşünüyorum?

Sayfayı Paylaş