KOŞU BANDI vs. ELİPTİK BİSİKLET vs. KONDİSYON BİSİKLETİ

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve eci vici vokke tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eci vici vokke

eci vici vokke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha iyi bir yağ yakımı için hangi alet daha yardımcı olur ? Ve de günde kaç dakika

2. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bence hangisi daha iyi yağ yakardan önce hangisi senin sakatlanmana daha az yol açarı sorgulaman iyi olur?

aynı sürelerde farklı sonuçlar elde edersin ama tahminimce hele bir de kötü bir koşu bandında dizlerini fizik tedavilerde toplarsın.

eliptik üst kolları da çalıştırıyor bence bisiklet ile bunu denemelisin. Ben ne zaman koşu bandından insem dizlerimde yük hissediyorum ki tanıdığım bir çok kişi var dizlerinden problem yaşayan.

Bozo-Baku ve Kareteciadam bunu beğendi.
  3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    ağırlık çalışmalarından hariç , günde 30 dakikadan az olmayacak şekilde dik kondisyon bisikletine tempolu binsen ve normal yasamında da bol bol da tempolu yürürsen yeterli olur. ben oyle yapıyorum, beslenmeye dikkat ediyorum, boyum 1,80 ,78 kgyim ,yağ oranım yuzde 9 larda.buralara yuzde 14 yağ oranı ve 93 kg den düştüm. kosu bandı yorucu oluyor ,bir de benim ayak bilek eklemlerimi çok zorluyor.. dısarıda bir yere yetisecekmiş gibi tempolu yurursen de kosu bandının islevini görür.

4. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum.
    güzel bir yorum.

Sayfayı Paylaş