klinikum - Beslenme Programı (Yağ Yakımı)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve klinikum tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. klinikum

klinikum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle forumunuzun yeni üyesi olarak herkesi selamlıyorum. yaşım 25 boy 1.73 kilo 70. bende bölgesel olarak yağlar var göbekte, belde göğüslerde falan. bir beslenme programı çıkardım kendime önce biraz yağları azaltayım istiyorum ama bu beslenme programı nekadar iyidir siz karar verin:

sabah:
    1 dilim kepekli ekmek
    bir kibrit kutusu kadar yağsız peynir
    domates, salatalık ve bir bardak çay

öğlen:
    5-6 yemek kaşığı sebze yemeği
    salata ve bir dilim kepek ekmeği

arada (15.30 gibi) : 1 kase yoğurt

akşam: öğlen ne yediysem aynısı

akşam saat 21.30 gibi meyve, ondan sonra 22.30 gibide bir bardak yarım yağlı süt

birde gün içinde 1.5 lt su içiyorum hepsi bukadar

yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler....

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    "üstadlar bi bakarmısınız" isimli başlığınızı bir sefere mahsus editledim.
    Zira forumda açacağınız başlıklar açıklayıcı ve kurallara uygun olmalıdır.
    Bundan sonra daha hassas olmanız ricamdır.

saydam bunu beğendi.
  3. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle spordan önce zayıflamaya kalkışman mantıksız. diyetini ağırlık çalışmalarıyla beraber sürdür, doğru şekilde beslenirsen yağ yakımı ve kas gelişimini aynı anda sağlayabilirsin buda zamandan tasarruf sağlar.

yukarıda yazdığın beslenme programıyla kas gelişiminden ziyade kas kaybı yaşarsın buda kaybettiğin kiloları daha hızlı şekilde geri almana yol açar. beslenme başlığını dikkatlice okuyarak programına kompleks karbonhidratlar ve protein kaynakları ekle

beslenmekten korkma az ve sık ye aldığın fazla kaloriyi cardio çalışmlarıyla yakabilirsin.

4. klinikum

klinikum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada yazmayı unutmuşum günde 1 saat yürüyüş yapıyorum ve supplement olarak supradyn alıyorum. bu programdan emin olmadığım için buraya yazdım neyi nekadar türketeceğimi açıkcası bilmiyorum. iyi beslenecem derken yanlışlıkla kilo alımını da artırmak istemiyorum. teşekkürler cevap için.

5. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    protein yemiyosun protein ye kızarmış tavuk vs. Ve sert antrenman yap. Süt de içme o kadar fazla.

6. kaslı erkek

kaslı erkek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yeterli protein alınmadığı konusunda hemfikiriz de niye fazla süt içmemesi lazım o konuda anlaşamadık?

7. klinikum

klinikum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde bu programa bakarmısınız bunu yeni çıkardım amacım yağ yakımı.

sabah: 50 gr lor peyniri, 1 tam yumurta, bir dilim kepek ekmeği, 1 bardak şekersiz çay, domates salatalık

öğlen: 100 gr ızgara tavuk ( veya balık), salata, 1 dilim kepek ekmeği

ara: 1 kase yoğurt

akşam: 1 porsiyon sebze yemeği ( baklagiller grubundan da olabilir), 1 dilim kepek ekmeği, 1 havuç( salata olarak)

21.30 gibi meyve ve bir saat sonrada 22.30 gibi bir bardak yarım yağlı süt. ayrıca günde 1.5 lt su ve supplement olarak öğlen yemeğinden sonra suppradyn

8. deep_fly

deep_fly Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    suyu 3 litre altına düşürme.lor peynirini biraz daha arttır.(yoğurttan daha az yağlıdır ve daha az karbonhidrat içerir üstelik protein miktarı da yakındır.meyve tüketimini gece değil sabah yap.gece boyunca düşen kan şekerini dengeler +içerdiği şeker de yağlanmana sebep olabilir gece için.ayrıca yarım yağlı süt yerine de lor peyniri hem seni daha tok tutar(glisemin endeksi daha iyidir lorun) hem de gece suplimentin olur.başarılar.

Sayfayı Paylaş