Klasik bir yeni başlangıç

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hulkekmek tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hulkekmek

hulkekmek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar 1 haftadır nerede ise yüzlerce site gezdim ve aradığımı burada bulacığıma inanıyorum. 22 yaşındayım 1.70 boyum var biraz yüklenince 60 biraz salınca 57 kilo oluyorum sıkıldım artık sıska görünmekten sıkıldım fazla uzatmıyorum neyse bir kaç öneri almak yardım etmenizi rica ediyor. Şimdi işe başlangıç saattim 8.30 eğer bir kilo alma programı verirseniz her türlü erken kalkarım 12-1 arası istediğim saatte yemek yiyorum. Haftanın 3-4 günü kesinlikle et cumartesi günü tavuk(%1000 cumartesi tavuk oluyor) ve haftanın 6 günü kesin ve kesin makarna pilav karışık yemek çıkıyor 6 da işten çıkıyorum eve gitmem erken sürüyor evde de kesinlikle et makarna pilav tavuk köfte(babam sağolsun sebze çıkmıyor genelde) 7 gibide spor salonunda olabilirim(daha başlamadım) kilo alıp mı başlasam diyorum yoksa kilo almadan mı onuda sormak istiyorum. Şimdi nasıl bir diyet yapmalıyım ara öğünlerde neler yiyebilirim yani maddi olarak sıkıntı yok yatırım yapabilirim yani. Şimdi neler yapmam gerekiyor detaylı olarak anlatırsanız sevinirim kalem kağıt elimde sizleri bekliyorum iyi günler şimdi den teşekürler :)

Sayfayı Paylaş