Klasik bir ectomorph durumu :)!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve missUzyzz tarafından 18 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. missUzyzz

missUzyzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba kardeşlerim abilerim forumu beyadır takip ediyorum üyeliğimi bir kac dakika önce açtım uzatmadan aklımdaki soruları sormak isterim :)

Fitness sporuna 4.cü ayda Gainer (mr.big 100g ; 73k.h+13?9protein) güç olarak az buz ilerledim fakat hala içimde bir yetersizlik var hep bir şeyi yanlış yapıyormuşum gibi hissediyorum yaşım 17 3ay a 18 olucağım çok zaman kaybettim sanırım kilom şuan 49.5-50 aynı
    Şekilde gainer aldım karbonhidrat kalori ağırlıklı 1 haftadır tekrardan düzenli başladım besine, henüz spor salonuna gitmiyorum evde yeterli aletim var ve sadece büyük kas gruplarına çalışmaya karar aldım (göğüs , kanat,bacak) 3-4 ay boyunca devam etmeyi planlıyorum öğün olarak sabahları 5-6 haşlanmış kimi zaman yağda pişirilmiş yiyorum 1 saat sonra 500ml sütle(50ml si su) aradan 2 saat sonra 2 adet kaşarlı tost çay vs.
    Saat 13-14 gibi makarna tüketiyorum genellikle makarna nin yaninda ton balığı 1 saat aradan sonra yine 500ml süt ile karışımı içiyorum aynı şekilde 2 saat sonra birdaha yemek hazır pişirilmiş balık(kendim pişiriyorum) makarna vs. Akşam 19-20 gibi birdaha içicegi iciyorum ve ardindan 1-2 bardak çay findik fistik tüketip uyuyorum yani ara ögünlerle birlikte 6-7 öğünü buluyor ,malesef hergün et tüketemiyorum yurt dışında yaşadığım için güvenilir olmuyor satılan hazır tavuk göğsü gibi et ürünleri size danışmak istediğim spor olarak sizce iyi yönde mi ilerliyorum (spor salonuna yazildigimda kücük kas gruplarına yönelirim diye düşünüyorum) ve besin olarak sizce yeterlimi henüz bir kantarım yok g kantarı yani bu hafta birtane alıp prof. Besin e yönelmeyi planlıyorum önerileriniz nelerdir ? Nerde hatam var yada yok ? :) yazarsanız sevinirim :) bu arada azim irade konusunda hic bir sıkıntım yok bana bunu gösteren en cokta ilham aldığım zyzz oldu oda bir ectomorph du aklıma yattı o bu duruma geldiyse bende her türlü gelirim diye planlıyorum :D fakat tek sorunum yanlışmı yapıyorum hissine kapılmam hep bir tereddüt deyim anlıycağınız :)
    Yorumlariniz için şimdiden teşşekürler

Sayfayı Paylaş