kizlarin hoslandigi erkek tipi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gordonfreeman tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. sthammer

sthammer Guest

bir bayanın bu konuda düşüncelerini belirtmesi memnuniyet verici, özel olduğunu hissettirme düşüncesine ben de katılıyorum; ama parantez kısmı(), şık olmadı bence...
    ayrıca raki'nin sharapova benzetmesine bir kahkaha attım, doğruya doğru :)

2157, mr_dblue ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Bu kadar taktiğe,entrikaya ne gerek var ki?Karşıdaki kim ki sırf onu elde tutabilmek için bu kadar düşünücem.Kendim olarak yaşarım gelen olur giden olur kafam rahat olur.Bu kadar kasmaya sıkıntıya gerek yok.İşte biz konuya böyle çok özel yaklaştığımız için kızlarda kendilerini tek kalan prenses sanıyo başımıza da ne gelirse bundan geliyo.

3. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    her ne olursa olsun kızları anlayamadım.ve heralde de anlayamayacağım.daha geçen gün 4 aydır takıldığımız kızla ayrıldık.sebep:4 aydır ısrar etmesine rağmen saat ve kolye taktıramadı bana.sonunda sıkmaya başladı ayrıldık.
    yani kızların istediği erkek :
    onların kuklası olacaksın dediğinden çıkmayacaksın.yeme derse yeme yürüme derse yürüme gibi :)

4. izmirli umut

izmirli umut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    grafik
    Yer:
    izmir bornova çamdibi
    bence kızlar şundan bundan hoşlanır diyemeyiz biz erkeklerin nasılki hoşlandığı kız tipi başka başka ise onlar da da aynı durum geçerli

ama genel bağlamda güvende hissedebilecekleri ve babasına benzeyen erkeklerden hoşlanırlar diye biliyorum ....

5. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben hayatımda kimseyi sevmedim,hiç kız arkadaşımda olmadı 10 yıl boyunca acı çektim duygusuzlaştıgımı fark edebiliyorum.Bazı şeyler insanı degiştirebiliyor.

Ancak mantıken;

Karşınızdakine iyi davranmanız bence yeticektir.başka hiçbirşeye gerek yok ancak ve ancak Parayıda unutmamak lazım...

Scoobz bunu beğendi.
  6. byno97

byno97 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Hafif sert ama aşırı maço değil,her hangi bi kızın yanındaykende çocuk gibi davranma,biraz gizemli olmak iyidir ve aşırı derece ilgi gösterme iş ciddiye binmediği derece hatta bindiğindede gösterme yoksa ilişkiniz tekleyebilir,kızlar sporcu erkeklerden herzaman hoşlanır,sigara içmekle asla hava atılmaz,bir kızın önünde asla küfür etme asla kavga etme ,kendini biraz ulaşılmaz kıl ama kaçma,centilmen ol,nazik ol,hayvan gibi davranma,gereksiz ve boş konuşma,saçma espiri yapma,kötü kokma(ter ve ağız)

Temel maddeler bunlar herhalde daha fazla eklenebilir.

7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Evrenin sırrı çözülemedi mi hala beyler?

8. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Herkes şunu yap bunu yap şu olsun falan demiş ama içinden geldiği gibi davranmayan ve kızın yanında sürekli rol yapan, kızın istediği şekilde davranan er ya da geç kaybeder bu işin en önemli kuralı kendin olmaktır yok onu yapayım bunu yapayım şöyle davranırsam şöyle olur diye düşünen varsa baştan kaybetmiştir zaten ve böyle düşünenler genelde eğlenmelik ilişki için tercih edilir uzun süreli olmaz.

Kızların hoşlandığı erkek tipi diye de kesin bir tanım yapamayız kimisi zengin ister yakışıklı ister onu ister bunu ister kimisi de göbekli,fakir, yakışıklı olmayan sıradan birini ister aynı durum bizde de var açıkçası ben çok bakımlı, çok güzel kızlardan duygusal olarak pek hoşlanmıyorum tam tersine içine kapanık, sakin, kendi halinde ve sıradan olan kızlar daha çok hoşuma gidiyor.

pedro bunu beğendi.
  9. DeliMavi

DeliMavi Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    cool ve kimseyi pek umursamayan genellikle kahkaha atarcasına gülmeyen havalı erkekleri aşırı derecede çekici buldukları aşikar :) bunu hiçbir kız inkâr edemez..

10. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    kızların en çok önem verdiği şey güvendir

11. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Para Değilmiydi o yahu ne zaman degişti allah allah...

12. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bunu da kendine güveni olmayan bir insan söyler :)

Reglatör bunu beğendi.
  13. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

çevreme baktığımda paranın her kilidi açtığını görüyorum bunun en basiti üniversitede kızların paralı millet ile takılmasının güven ile hiçbir alakası yok çıkarları oldugundan dolayı normal karşılıyorum.

parası olmayanda güvenin arkasına sığınmaktan başka birşey yapmaz ha paraya bakmayanlar vardır illaki ancak onada koca Ankarada ben rastlamadım...

rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    iyi olmayın da ne olursanız olun. iyi olursanız sen çok iyisin daha iyilerine layıksın ben seni dost görüyorum lafını duyup tekmeyi yersiniz.
    yalan söyleyin, iyi davranmayın, acı çektirin, en önemlisi güvenilmez biri olduğunuzu belli edin, serseri ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan biriymiş gibi davranın. başka kızların peşinizde olduğunu hissetsin öyle olmasa da öyleymiş gibi yapın. sanki her an gidecekmişsiniz imajı çizin. peşinizden koşsun. sizi elinde tutamayacağı korkusuna kapılsın. canım cicim sen bir tanesin senden başkası yok derseniz o da ayy canım çok iyisin ama ben seni arkadaş olarak görüyorum der kendisini peşinden koşturacak birini bulur. kız sizi artık eline avucuna aldığını hissettiği zaman ve kaybetme korkusu ortadan kalkarsa size olan ilgisi ve heyecanı da biter yeni heyecanlar aramaya başlar siz de bir sevgili kaybedip bir dost kazanırsınız ondan da ne dost olursa artık.

normal sosyal yaşantınızda iyi, yardımsever, cömert biri olabilirsiniz, bu güzel bir şey. tabii ki dostlarınıza arkadaşlarınıza öyle davranmaya devam edin mutlaka. ama ilişkilerde bu sökmez kaybeden ve tekmeyi yiyen olursunuz, kendinizi enayi gibi hissedersiniz. ha bu dediklerim de ispatlandı ayrıca bilimsel olarak, kadınların haşarı, elde tutulamayacak, kaçabilecek, ne zaman ne yapacağı belli olmayan serseri güvenilmez tiplerden hoşlandığı geniş çaplı bir çalışma ile de kanıtlandı.

Son düzenleme: 22 Ocak 2013
    rockybalboa7 ve khephnes bunu beğendi.
  15. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Iste ben bunu beceremiyorum. Ne arkadaslik ne de sevgili iliskllerinde, hicbir iliski biciminde yapabildigim bir sey degil. Icimden ne geciyorsa soyluyorum, zaten yalan soylemeyi beceremeyen bir adamim, yani ciddi anlamda yalan soyleme skill'im yok, sifir, birinin arkasindan is cevirmek olmadigim biri gibi davranmaktan nefret ediyorum ve yine bunu da beceremiyorum. Bu yuzden ne yazik ki yazdigin yazidaki dost olunacak adam benim.

Bu bir defa basima geldi.
    Gorece kisa sureli 7 aylik bir iliskim olmustu. Kisa surdugune bakmayin benim icin farkli bir deneyimdi, cunku tuhaf bir kizdi, yasam bicimi, dusunceleri, dunya algilari butunuyle farkliydi. Kisa suren ama saplantili tutkulu bir bicimde yasanilan bir seyler vardir ya, iste yasamda nadiren yasanacak seylerden biriydi. Neyse.
    Sozunu ettigim surenin sonunda ayrilmak istedigini soylemisti. Pek neden falan sormadim, neden sorulabilecek biri degildi. Birkac ay sonra senin kadar mukemmel bir adamla birlikte olabildigim icin kendimi mutlu hissediyorum ve biraktigim icin bir o kadar aptal dedi. Neden diye sordum ilk defa. Bilmiyorum dedi, pek cok sey soyledi ama tatmin edici hicbir sey soylemedi. Sorunun yaniti sanirim senin soyledigin sey deathlifter. Ne yazik ki.

Ister mallik diyin ister baska bir sekilde asagilayici bir niteleme kullanin ama su an bir kiz arkadasim var ve gercekten butunuyle cok guzel baska bir kiz acikca yavsiyor, ama ben bir sey yapamiyorum iste. Arkasindan is cevirmek, yalan soylemek; bunlari yapamiyorum. Mal bir iyilik var uzerimde insan iliskilerinde, ne kadar kazik yesem de degisemiyorum. Ne aptallik.

deathlifter bunu beğendi.
  16. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    khep,

Aldatman veya yalan söylemen gerekmiyor. Sadece hareket, hal ve tavır olarak yapabilecek potansiyelde olacağını göstereceksin biraz.

Yani kızla gezerken yanından taş geçtiyse kalçasına bakacaksın ama 5dk sonra kahve içmeye oturunca tatlım sen dünyalar güzelisin güven bana diyeceksin ki arada kalsın, devreler karışsın. Sen bırak o içinden acaba öyle mi böyle mi diye kendini yesin :) Hep bir kafa karışıklığı olacak ki ilişki heyecanını korusun :)

Bu arada deathlifter haklı; yuları sakın vermeyin ellerine valla öttürürler adamı :)

17. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Onda sorun yok aslinda ya. :)

Sukur ki cevrede yazan baska hatunlar var ve benim hatun da bunlardan haberdar, zaten o sebeple surekli yalpaliyor, bir de bazen soylediklerimle eylemlerim uyusmuyor dedigin ya da onerdigin gibi. Bu acidan iliski heyecan vericiligini korumaya devam ediyor.

technical1967 bunu beğendi.
  18. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Para ve yakışıklılık önemli değil tabi siz işte iç güzellik olsun, sadakat olsun falan öyle hep kesin:):):)

deathlifter, rockybalboa7 ve 2157 bunu beğendi.
  19. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    istedikleri kadar ugraşsınlar yine çözemezler :D:p
    İMKANSIZ

20. KBV

KBV Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Daha kendileri bilmiyor ne istediklerini ya :)

Romantik olursun pisirik derler.

Sert olursun okuz derler.

Para, tip, vucut, karizma, ses tonu, sadakat, romantiklik, comertlik, empati vsvs. Hepsinden biraz olsun isterler.

2157 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş