kizlarin hoslandigi erkek tipi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gordonfreeman tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    günümüzde kızlar kendilerine benzeyen erkeklerden hoşlanıyor :)

2. wars14

wars14 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani toplardanmı ,:D

3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    aynen :)i.bne kılıklı da diyebiliriz

4. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    farklı eğilimlerdeki insanları aşağılayan yaratıklardan hoşlanmadıklarına eminim.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle uslübuna dikkat etmelisin insanların giyimine bakarak erkekliğini değerlendirmek senin haddin değil
    zaten doğruya iki lafından biri küfür olan elinde bıçakla falçatayla gezen dayı dayı yürüyen kadın döven mafya kılıklı tiplerden hoşlanmaları lazım aslında gerçi lisede nerede kabadayı tipli biri varsa yanında çok güzel kızlar olurdu erkeklik giyimle küfür etmekle 10 adam dövmekle olmaz

RUMMER, Phil_Heath, gordonfreeman ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ben yazdığım cümlede kızlar elinde falçata tespih gezen ve kadınları döven tiplerden hoşlanır yazdığımı göremiyorum nasıl bir hayal gücüdür ki benm cümleme kendince anlamlar yükleyip ben söylemişim gibi yansıtıyorsun :):)

7. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    parayı geçersek kızlar genel olarak ki türk kızları kendi cüceliklerine ve yağ oranlarına veyahut orantısızlıklarına bakmadan genelde geniş omuzlu uzun boylu fit model tipli erkeklerden çok hoşlanıyorlar hatta agızlarının suyu akıyor. sarışınmış esmermiş çokta ilgilendirmez bu şartlarda onları. fakat bu çoğu için bir hayalden öteye gitmiyor...

eldeki şartlara bakıyorlar yağ oranı tavan yapmamış kendilerine denk erkeklere ister istemez yöneliyorlar burada belirleyici olan adamın aptal olmaması:)

yani sorudaki gibi kızların hoşlandığı erkek tipi belli ama çoğu begenmekle kalıyorlar ötesi yok... ozaman burda önemli olan ne? kizların begenmedikleri iğrendikleri tip erkek değilsen yani orta şekersen bile yeterlidir:) bu konunun çok tartışılacak bir yönü yok.

gordonfreeman, 2157, Predatel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Herşey insan ruhunun uyuşmasıyla başlıyor bence , fiziksellik sadece insanın önden bakılan yanı gibi kalıyor bu konuda...

9. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    ya arkadaşlar ben mesela sempatik kızlardan hoşlanırım.ben bu konuyu sordum

10. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73

güzel anlatmışsın fakat takıldığım yerler var tabi. her insan karakter olarak yapı olarak farklı kızların senden etkilenmesi için toplumda popüler olmak veya insanlarla ilişkisinin mükemmel olması gerekmez bir insanın...... toplumun tadı gitmiş sakız gibi tükürdüğü bir insan değilde örnek benim gibi toplumu tadı kaçmış sakız gibi tüküren insanlarda var:) bu durumda popüler olmayan herkes = toplumun dışladığı insan değildir... çok konuşan insanın çok sosyal görünen insanın pısırık değilde az konuşan insanın pısırık olmasıda yine yanlış bi genelleme olur... az konuşmak boş boğazlıların gözünde hiç konuşmamaktır. gevezelik ve bunun getirdigi popülerlikten söz edebiliriz daha çok bizim jenerasyonda. bunun getirdigi herşeyde sahtedir yalandır sana kazandırdığı arkadaşta sevgilide çevrede hepsi...
    çıktığım kızlar benimle bu yönden farklı olduğum için birlikte olduklarını söylüyorlardı.

çok itici bulan kızlarda var. samimi değil kendini bişey sanıyor hatta buz dolabı gibi diyenlerde oldu. bunlarda dediğim gibi geveze ve cebi biraz para gören bi yerleri kalkmış erkeklerin müptelası olan kızlardır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:53 ----------

kardeşim kime göre sempatik? bi kıza göre sempatiksindir digeri antipatik bulur...
    bu belirleyici olamaz. kızlar tek model hepsi aynı düşünüyor diyemeyizki. daha elle tutulur şeylerden bahsediyor insanlar haliyle.

mr_dblue ve 2157 bunu beğendi.
  11. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    Ben hiç bu tür şeylere takmıyorum.Yeri geldiğinde kabayım yeri geldiğinde kibarım. bir kız için kendi karakterimden vazgeçecek halim yok.sıkıntı etmeyin.

Prometheus676 bunu beğendi.
  12. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Kızları bi kız olarak bende anlamıyorum bu yüzden sizin burda yazdıklarınızın hepsini mix yapsak ancak sonuca varırırız.Tabiki de bizi etkileyen erkek özellikleri var fakat ilk bakışta etkilendiğimiz şeyler daha sonra o erkeği tanıdıkça değişiyor kısacası yakışıklılık ve para olayı artık kadınların ilk tercihi olmaktan çıktı değerlerimiz değişti elbette.Erkekler yaş aldıkça (yaşlandıkça) daha duygusal bakıyorlar olaya bu çok normal çünkü hem beden hem ruhları tatmin olmuş oluyo (SEX+GECE HAYATI)bu nedenle fazla sewemiyorlar!!! hemen sıkılıyorlar ve kadınlara kötü davranıyorlar!!!
    BENCE;
    Hoşlandığınız kadın dışındaki kızlarla fazla ilgilenmeyin ona karşı dürüst olun sadık olun ilgili olun(takı çikolata çiçek kombinesinden biri belirli periyotlarda hediye edilmeli) eeee zaten geriye pek bişey kalmıyor :)

Gordonfreeman senin soruna cevap bu yazdıklarımda sempatikliğe denk geliyor.

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda Türkçeyi doğru kullanmaya dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2012
  13. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    beyaz atli prens oldu artik size beyaz yatli prens

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:07 ----------

Yanlış. Eger yukarda denilenleri yaparsiniz tekmeyi yer, kaybeden taraf siz olursunuz.
    Durust olmayin, yalanlar soyleyin, acı cektirin, baska kızlarlada konusun. Nadir ufak jestler yapin ( yılda 1, biyerleri kalkmasin)
    O zaman emin olun siz degerli olacaksiniz. Tecrubeyle sabit

deathlifter bunu beğendi.
  14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    katılmıyorum yorumunuza çünkü bir kadına çok ilgi göstermek,sadece onu düşündüğünü belli etmek,çok hediye almak,hatta sürekli seni seviyorum demek bile büyük bir hatadır eğer bu yazdıklarımı yaparsak kızlar şımarabilir,bunalabilir hatta terk edebilirde bu yüzden kız arkadaşlarımıza fazla hediye almamalıyız,fazla ilgi göstermemeliyiz, herşeyede evet dememeliyiz işte o zaman ilişki istediğimiz gibi olur ancak buradaki kötü davranmak zorbalık olarak algılanmasın,fazla sert davrandığımızda yine ilişki biter. birde seçen olun seçilen değil kız anlasın,bu adamın peşinde sayısız kız var diye öyle sadece bir kıza bağlanıp diğer kızlarla ilişkinizi keserseniz ve sürekli romantik takılırsanız maalesef kaybedersiniz ayrıca okul çağını geçen bayanlar için para ve yakışıklılık önemli değil demek son derece klişe bir cümledir aslı astarı yoktur.

Son düzenleme: 21 Aralık 2012
    dragox, Hypodenz ve 2157 bunu beğendi.
  15. Hypodenz

Hypodenz Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Makina Muh.
    Yer:
    Moskova - Rusya
    Aslında size katılıyorum fakat gosterilen ilginin sevginin kiymetini (kisaca sizin kiymetinizi) bilen birini bulmakta cok onemli. Kiz arkadasim (hatta onumuzdeki yil evlenmeyi planladigim) yabanci -gerci Turk olsada durum ayni- ona gosterdigim ilginin alakanin kiymetini biliyor. Bu sekildeki iliskiler bence en saglikli olan iliskilerdir, ve her insan icin begeni fark gosterir. Ayrica tek bir kisiye baglanip baglanmamak kisinin kendisine aittir diye dusunuyorum. Her sey kisinin yasi ile de ilintilidir, begeniler de zamanla degisir.

sthammer ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    rockybalboa7 ilgi konusunda çok haklı.

Yani kimse böyle olmasından memnun değil sanırım. Ama bizim bayanların mekanizması böyle çalışıyor. :) Ters gideceksin, arada sert çıkacaksın, ilgileniceksin ama bazen hiç sallamama potansiyelin olduğunu da bilecek. Hiç bir zaman seni avucunun içine aldığını hissetmemeliler :) En tehlikeli durum. (yabancı bayanlar bu konularda çok daha mantıklı ve doğru davranıyorlar onları ayrı tutmak gerek) Aynı hatayı ben de yaptım. Çok ilgilendim kaybettim, sert davrandım hayatının prensi oldum. Böyle yani bu iş.

Beyaz atlı veya beyaz yatlı prens durumunda ise olay çok açık. Kimse aksini iddia edemez. Brad Pitt olmaya gerek yok. Ama biraz tipiniz düzgün olsun, azcık zevkli olun (gerek giyim gerekse yaşantı olarak) ama sağlam paranız olsun. Her türlüsünü götürürsünüz. İstisnasız. Para adama her türlü kapıyı açar. Her türlü jesti yaparsın, her türlü hediyeyi alırsın, her ayrıcalığı yaşatırsın. Kadınların zaten özünde kendini özel hisssetmek var... Bazı bayanlar ben paraya gidecek insan değilim diyor. Ama tercih etmelerine sebep olan bir çok şey kaşısındaki kişinin maddi durumu iyi olduğu için yapabildiği şeylerden geliyor.

Bu başlığa da oturup bunu yazacağım aklıma gelmezdi :)

technical1967, Reglatör, Hypodenz ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  17. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Herkes yaşadığı tecrübeye göre konuşuyor bunda da haklılar fakat bakış açınızı değiştirirseniz çok mutlu olabilirsiniz.En azından birlikte olduğunuz(yattığınız) kadına saygı gösterip onu seviyor gibi yapmayın olayı elimde bir tane bulunsun arada bir görüşürüze çevirmeyin yada türlü türlü bir çok entrika gerçekten bunlar sizi yaşamdan hayatın güzel şeylerinden uzaklaştırır emin olun.Konu o kadar derin ki bencelere sencelere göre şekil almıyor biraz değişince görüceksiniz.Hani bazı arkadaşlar demiş ki öyle kadına kendinizi teslim etmeyin falan başka kızlarda olsun sizde sürüsüne bereket olan o kızların sizin gibi sürüsüne bereketleri oluyor genelde :) bırakın formülü taktiği sevin işte ya doğal olanı yapın içinizden ne geliyorsa beğenmeyen gider zaten.

18. brhmcr

brhmcr Guest

Bu basliga yazdigina gercekten sasirdim :) Sayende bende yazayim.

Iliskilerde balans tutturmak onemli. Yani bu nokta da olay cift basli, hem erkek hem bayan incelikler, fedakarliklar yapmali arada ters arada duz gitmeli ki iliski tek duzelikten ciksin.

Yurtdisinda bulunan biri olarak ve kizimin annesi yabanci uyruklu biri olarak sanirim yabanci - Turk bayan noktasinda obejktif davranabilirim. Bayan inanin bayandir, olayi irka baglamak cok yanlis, karakter bicimlendiriyor bu tur olaylari.

Benim partnerim yabancidir ama yeri gelir yahu Turk gibi davraniyor derim.

sewinch_87 nin dedigi noktalarin pek coguna katiliyorum, buldunuz mu sevin ona ozel oldugunu hissettirin zaten pisman olmazsiniz kotu sonuclansa bile.

Oyunlar,taktikler zaten yipratan en buyuk sey iliskiyi ki psikolojik olarak da yipraniyorsunuz.

Beyaz at - yata gelince cidden ortalama bir erkek para ve biraz zevk ile cok hos bayanlar ile birlikte olabiliyor.

19. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamen katılıyorum. Örnegin sahnede kusan justin bieber. Kesin ergen kızlar keşke ağzıma kussaydı demişlerdir ::D

20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ekleme yapayım,diğer kızlarla ilişkinizi kesmeyin derken aldatmaktan bahsetmedim. yanisırf bir kızı sevdiğiniz diye normal oturup sohbet ettiğiniz kızlarla ilişikinizi kesmeyin demek istedim birde ülkeye göre maalesef bayanlar değişiyor benimde yabancı kız arkadaşlarım oldu ilgi gösterdiğimde abartarak hemde beni daha çok sevdiler ancak ülkemizde en çirkin kız bile kendini maria sharapova sandığından fazla ilgi göstermek istemeyen sonuçlar doğurabiliyor.

WadeFB, Extravaganza, 2157 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş