Kizim Nereden Bileyim Ben Senin Dul Oldugunu Aaah Yavrum Ah!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve matilda tarafından 15 Kasım 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    üç hafta önce arkadaşımı ziyarete gitmek için Beşiktaş'tan Sarıyer minibüsüne bindim, yanıma yaşlı sevimli bir teyze oturdu, ön koltukta iki erkek oturuyorsu soldaki camdan yansımayı kullanarak yüzümü görmeye çalışıyordu, sağda oturan zayıf ve uzun saçlı olanı cep telefonuyla oynuyordu, minübüs hareket etti bir süre sonra yanımdaki yaşlı teyze önümüzde oturan uzun saçlı çocuğa kızım şurdan bir sarıyer uzatırmısın dedi (minübüstekiler hafifçe tebessüm etti) çocuk arkasına döndü ve teyze ben kız değilim dedi ve o anda teyze bombayı patlattı kizim ben ne bileyim senin dul olduğunu aaah yavrum aaah benimde bir kocam vardı....... minübüs koptu. :D :D :D

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    :lol: :lol: çok iyi ya inanmak mümkün değil yanlış anlama kimse başına gelsin istemez eminim saçları kazıtmıştır :lol: :lol:

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    :lol: :lol: :lol:

4. orhan52

orhan52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    BEN OLSAM KAZIKIRIM

5. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    teyzeyi erkek oldugumu anlayana kadar güzelce bir ikna ederim :lol: :lol: :lol:

6. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ben olsam o munubusu terke ederım cocugun yerınde ve dırek berbere :lol: :lol: :lol: :lol:

7. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    emrah bence yanlis düsünüyorsun... mesela ben saclari hayatimda hic uzatmadim cünkü hic sevmiyorum ama uzatirsam baska birisinin lafi icin kesecegimi hic sanmiyorum... ayrica türkiye gibi(!) bir yerde hangi akilla insanlarin saclarini uzatmaya karar verdiginide anlamiyorum. egri oturalim dogru konusalim türkiye de sacini uzatinca escinsel derler beyaz giyince kro olursun siyah giyince satanist... :lol: :D :lol: :D bu konularda avrupaya kiyasla türkiye belki 400 sene (kabaca hesapladim :) ) geride ne yazikki.

8. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Sac konusunda bıraz farklı dusunuyorum, sacın uzun olmasıyla veya kupeyle bılmemneyle erkeklık delıkanlılık olmaz. Bu tamamen ınsanın ıcınde hareketlerındedır.

Ben ozellıkle lıse ve unıversıte donemınde sac larımı uzattım, hatta cevreden olabılecek tepkı konusundada ozellıkle bagımsız ruhlu ınsanlar sacını uzatmalı kı
    toplumun onyargısı kırılsın dıye dusunmusumdur. Bır allahın gunude sacım uzun dıye bırısınden bır tepkı veya satasma yasamadım, hemde antepede gıttım, konyaya adanayada,trabzona rızeyede. Bu konuda klasık goruslu - anan gıbı sac uzatacagına baban gıbı bıyık bırak zıhnıyetlı pek cok arkadası etkılemısımdır.
    Ozellıkle unıversıtede anadoludan gelmıs olan ve kendı kafasındakı kalıbın dısındakı herkesı delıkanlılıık konusunda sorgulamaya meyıllı arkadasları bırazda
    gucle sılkeleyerek bu konuda bı laf edecek olsa elense cekıp mılletın ortasında yerlere yatırarak cagdas bır goruse getırmısımdır.

Sız eskı turkler uc numara sac trasımı oluyordu sanıyorsunuz, veya Sultan Selımın kupesını ve bunun o donemde kolelerın kulagına halka takmasından dolayı
    bır tevazu ornegı oldugunu bılırmısınız. Tıpıme gıtse kupede takarım ama hıc yakısmıyo aynı kelebek modelı oluyo :p

Ama efemıne tıplı bırısı sac uzattımı tabıı kı baska cagrısımlar olur o ayrı.

9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  10. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    saçlarım uzun ayrıcada iş dışında küpede kullanıyorum
    zevk meselesi bu arkadaşlar ya ayrıca cevremde hiçde yadırganmıyor

11. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    aşırı komik ya:)

12. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadasim bu bir fikra ve internette komik fikralar bölümüne girin her yerde karsiniza cikar bu arkadas fikrayi cok az bi oranda degistirerek kendi yasamis gibi yorumlamis..ama size garanti veriyorumki bu fikra isterseniz bulur linkte veririm....hayatta en sevmedigim sey yalandir böyle seylere dayanamiyorum...eger bu olay yasanmis bi oaly olsa bile bu olayi bu arkadasin yyasamadigi yine kesin.bu fikra 4-5 senedir internette geziyo millet okumaktan bikti bile

13. RoCk KoPaT

RoCk KoPaT Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MérZiF0n PoWéR HoUsE
    hehehehehe ilahiii teyzeee :D:D

14. gazilikurt

gazilikurt Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    evet sivaslı sana katılıyorum matilda zaten artık aramızda yok zannedersem fakat foruma yazdığı diğer mesajları da okursanız biraz sıktığını zaten anlarsınız foruma bu kadar sıkmayın arkadaşlar :D dürüst olun sanal olmayın !!!

15. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Kesin nedir? Kahin misin sen. Bi olay birden fazla kez yaşanmış olamaz mı.Ayrıca ben ilk defa okudum böyle bisey sen daha önceden biliosan bilmiş olman sadece seni ilgilendirir.thums:

16. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    seninde bu olayi ilk defa duymus olman bu konunun internetten alinmis olmasina engel degildir.ben böyle düsünüyorum herkesin nasil düsünecegide kendine kalmis...ama istersen baskalari adina avukatlik yapma,bu forumda yöneticiler var onlar dururken seni ilgilendirmez ;)

17. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    sivasli,Fıkra yada başka birşey olabilir fakat bu olayın yaşanmaması için bir neden yoktur..

Fıkra olsa dahi, bu şekilde tepki göstermen çok yanlış, seninde bahsettiğin gibi bunun fıkra olduğunu, ahmette bilebilir mehmette..
    Seninde bu olayı internetten okuman,bu olayın olmamasına engel değildir..

kimodedim'e avukatlık yapma diyorsun, fakat burada avukatlık yapan sen oluyorsun,aynen seninde bahsettiğin gibi forumda yöneticiler var,hernangi bir sakıncalı durumda gereğini yapacaklardır,ortada bir sakınca olmadığına göre gerek duyulmamış..

Yalan yada değil, İşte komik bir olay arkadaşta bizlerle paylaşmış,forumdada daha önce verilmemiş bu şekilde polemik yaratmaya ne gerek var? Yalansa arkadaş kendini kandırır değilse bizlere bir zararı dokunmaz,bunun yalan veya doğru olduğunu tam olarak bilemeyiz...

Uzun saç ve küpe konusuna gelince;Uzatan kişinin kendisi yakıştırıyorsa,hoşuna gidiyorsa ortada sorun kalmıyor..

18. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    kafamı duvara vurcam:) avukatı mısın diye bi cümle benim için ilkokulda kaldı küçük çocuklar böyle tartışırdı o zamanlar... Ne anlatmak istediğimi josef_1531 anlatmış zaten saolsun....:) uzatmayada gerek yokthums:

Sayfayı Paylaş