kistik higroma ve kistik lenfanjiyom a etkisi...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve KorayBey tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KorayBey

KorayBey Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mrb lar bende doğuştan yüz bölgemde kistik lenfanjiyom ve kistik higroma var Lenf damarlarının üstünde bulunan bu kistlerim aynı zamanda bu lenf damarlarını tıkamış durumda, yüz sinirlerinin içinde dağınık halde ve sınırları tam anlamıyla belli olmadığından dolayı alınamıyorlar.

ben testesteron proponat yaptırmak istiyorum fakat bazı kişiler bu kistlerimin büyüyebileceğini söylüyorlar.(bu benim ilk kürüm olacak ve haftada 250 mg olarak düşünüyorum)

doktorumla konuşacağım fakat ben onun anlayacağını sanmıyorum burayada yazayım dedim sizin görüşlerinizi almak adına eğer bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz,sağ olun şimdiden...

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kesinlikle kistlerini kötü yönde etkiler bb bile etkileği ancak t hücrlerinin arttırdığı için bunu paralize edeceğini düşünüyorum.
    şuanlık kesin bilgiler bulunmamakla beraber kişinin fizyolojik yapısına göre değişken olabiliyor.
    ancak dışarıdan hormon takviyesiz bb yapmanda sakınca olmadığı gibi protein destekli antrenmanlarında kan plazmandaki protein miktarı için kan testine tabi tutulmalısın.

3. KorayBey

KorayBey Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yani büyüttüğü kesinmidir mesela göğüs kanseri tedavisinde kullanılan masteron diye bir ilaç var steroid aynı zamanda bir tümörün tedavisinde kullanılan şey bir kisti nasıl büyütebilir cvplarınızı merak ediyorum teşekkürler...

4. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    konu ile alakası yok! kendimizi kandırmış oluruz. ikinci sorumuza gelirsek masteron göğüs kanserindeki östorojen'i bastırması için takviye edilir.
    buda gerekli görüldüğünde. ayrıcva yalnız başına uygulanmaz. ayrıca masteron yanıltıcı bir anabolik etkiye sahiptir. kan testlerinde bile oranı sıksık değişim gösterir.
    dht türevlerinden olduğu için hastalık seyrinde kadın fizyolojilerinde değişim çok bariz.
    kendi gözlemlerim sonucu (anlatmak istemem kullanım için) bayanlarda bile kas yapısı arttırıp yağ yakıp seste değişim gösteriyorsa
    reseptörlere yüksek düzeyde bağlandığını gösterir ve buda güçlü bir steroid olduğunu gösterir.
    ancak dediğim gibi sağlıklı bir erkeğin bunu vucuduna zerk etmesi ciddi sorunlara sebebiyet verir. ç
    ünkü ozmoreseptörler kanplazmasındaki orana göre hareket eder ve hormonel dengenizde sürekli sapmalar görülebilir.

5. KorayBey

KorayBey Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kesinlikle büyütür diyorsun yani hocam ?

Sayfayı Paylaş