Kinder Chocolate

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tamiyatr tarafından 15 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bakkaldan kinder çikolata aldım.Yeni bb alşkanlığı besin değerine baktım 100 g Kcal530 yazıyordu sanırım bu kolari içinde 4 tane bar çıkıyor 2 kutu gunde tuketsek faydası olurmu?1,71 boy 55 kilo tavsiyelerinizi bekliyorum

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    kinder veya benzer cıkolata turevlerınde (tutku, snickers) kalori gercekten cok yuksek ama aynı oranda yag ve seker mıktarı da fazla ki bu fazla tüketildiginde yaglanmaya sebep olur.. o neden bodyciler antrenman öncesi ve gun ıcersınde karbonhidrat oranı yuksek ancak yag oranı dusuk kompleks karbonhidratlar tuketmeye calısırlar. (yulaf, yagsız makarna, lapa pilav, baklagiller)
    ancak zayıflık sorunu olanlar ve kılo almaya calısanlar yukarda saydıgım urunler dısında daha yaglı, sekerli ve cabuk kilo aldırıcı urunleri de tüketebilirler.. bence senin kilon da boyuna oranla cok dusuk ve bu tarz urunleri tuketmende sakınca yok.. ama sunu hatırlatıyım.. bu tür yaglı ve sekerli urunler belli bi donemden sonra alıskanlık yapıyorlar.. dikkat et..ideal kilona ulastıktan sonra bu urunlerin tuketimini minimuma indirmelisin.. yoksa gereksiz fazla yaglanman soz konusu olur..

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Yaw baba k7kinder demeyin bana her akşam bizim ufaklık kinder bekliyo baksana içine neler var galiba bizim ufaklık stok yapıyo ilerde kur yapıcak :)

4. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    flexor abi o prensese değer baba olmanın zorlukları (tatlı zorluklar) bizimkilerde dayı al diyor e mecbur alacaz patron onlar.
    ben 2 kutu bitireyim ondan 8 bar oluyor taplam 1 kutudan 8 bar çıkıyor sevgilerle sağlıcakla kalın

5. el-mehmeti

el-mehmeti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    STUDENT
    Yer:
    MERKEZ
    kinder almayinnn arkadaslar nooooolurrr

unutmayin ki müslümanlar BOYCOT yapiyor danimarka mallarina ve UNUTMAYIN ki Kinder Danimarka malidir!!.....

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bildigim kadariyla Kinder Almanyadan.

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Kinder İtalyan bile olabilir, çünkü paketlerinde küçük bir şekilde Ferrero yazıyor, Ferrero İtalyan şirketi. Almanca "Kinder" sözcüğüne kanmamak lazım. Neyse sonuçta Danimarka ürünü olmadığı kesin.

8. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    her gün iki paket kinder cikolata yersen zaten bir ay sonra yag tulumuna sekillenebilirsin :lol:

9. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo almak için cok gereksiz bir yöntem bu yani İnsulin hormonuna nasıl bir etki yaptıracağını dusundunmu hiç dostum benim sana önerim kilo alıcam diyorsan daha fazla glisemic endeksi düşük besinleri tüketerek almalısın . Çikolata demek Birden bire yükselen kan şekeri ve insanın kendini enerjik hissetmesi yağ depolarının acılması demek ve birden kan şekerinin düşmesi ardından yorgunluk tatlı isteği yemek yeme isteği demek İnsulin hormonunu dengede tutacak komplex karbonhidratları daha fazla tüket cikolata yerine bisküvi yesen daha faydalı olur

Sayfayı Paylaş