Kimse yardimci olmuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve bykoyuncu tarafından 20 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bykoyuncu

bykoyuncu Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kafa_MERHABA

ARKADAŞLAR FORUMDA O KADAR BİLGİLİ ARKDAŞLAR VAR FAKAT KİME ÖZELDEN MESAJ ATTIYSAM KİMSE YARDIMCI OLMUYOR BU KONU BENİM CANIMI BAYA SIKIYOR BİLİNÇSİZ HİÇ BİR ŞEY YAPMAK İSTEMİYORUM FAKAT NE YAZIKKİ KAFAMDAKİ SORULARA CEVAP BULAMIYORUM KENDİM ARAŞTIRIYORUM BU KEZ KAFAM ÇOK KARŞIYOR

2. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    kardeşim buradan sorularını yazarsan bilgimin yettiği kadar cevaplamaya çalışırım onun dışında forumda hali hazırda oldukça fazla makale var onları okumanı öneririm

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Şubat 2013
  3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Özelden cevap bekleyerek öğrenmek hazıra konmak olur. Forumu okursan ulaşmak istediğin her bilgiye ulaşabilirsin. Ulaşamaz isen konuyu açarsın o zaman cevaplar gelmeye başlar.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ben şahsen özel mesajlara cevap veremiyorum çok yoğunluk oluşuyor o yüzden en güzeli konu açman ve bu kanuya cevap verilmesini beklemendir

5. bykoyuncu

bykoyuncu Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben spora başlayalı 3 ay oldu artık destekleyeci takviyeler almak istiyorum fakat kafama takılan 1.82 boyundayım 82 kiloyum biraz göbegimde yağlanma var ben protein tozu ile mi başlamalıyım amino asitlemi son sorum ise protein veye amoni asitten birini kullanıp yanına yağ yakıcı kullanabilirmiyim farklı tavsiyeleri olan varsa bulunabilir

6. brhmcr

brhmcr Guest

Bak daha demin kilitledim konunu:

Arama yapmak icin sana lin atiyorum bu kadar basit :

https://www.google.com/search?q=amo...cp.r_qf.&fp=75f184bd656a27d5&biw=1360&bih=707

Konu varsa okursun hala aklina yatmadi ilgili konunun altina yazarsin, hic mi konu yok o zaman acarsin. Bu kadar hazirci olma.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Yardimci oluyoruz, bir de kufur yiyoruz vay anasini satayim...

Sayfayı Paylaş